Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk hozzátok fordulok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hozzátok fordulok, nálatok milyen a "rózsaszín felhős időszak"?

Figyelt kérdés
Ti is egésznap csak rá tudtok gondolni?Nem tudtok enni,inni,aludni és pillangók repdesnek a hasatokban ? Kicsit furán fogalmazok de szerintem a lényeget lehet érteni tehát ti is ugyanígy éreztek mint a lányok ? :)

2014. jún. 25. 02:22
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Amikor meg ismerek egy lányt és nagyon megtetszik mindig szarnom kell!
2014. jún. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan. Nehéz olyankor bármire is koncentrálni
2014. jún. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én megismertem egy lányt neten, pár nap után kb pár másodpercenként néztem kaptam e levelet tőle, még akkor is vártam a levelet, amikor tudtam, hogy nem fog írni és ha láttam, hogy jött levelem akkor kicsit csikis érzést éreztem a hasamban...'remélem ő írt, vajon mit írt' érzés volt...ha meg nem írt akkor meg 'miért nem ír, remélem nem bántottam meg, írhatna már' érzés fogott el...csak rá tudtam gondolni egész nap, reggeltől estig ő járt a fejemben, még az arcát nem is láttam, de a belseje alapján már tudtam, hogy bármilyen is legyen a szemem biztos gyönyörűnek látja! Amikor meghallottam a hangját el sem hittem hirtelen, hogy ennyire kedves és meleg...nagyon jó érzés volt hallani, egésznap el tudnám hallgatni :) inni aludni tudtam, de másra koncentrálni már nem!
2014. jún. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3as! Mi lett a lánnyal,hogy múlt időben beszélsz róla? :'(
2014. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!