Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szėp az ember kivė...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szėp az ember kivėteleznek vele. (mindenki) Most ezt nem csak a fiu ės lány közti kapcsolatra ėrtem. Te is ėszrevetted ezt?

Figyelt kérdés

Pl ėn mindenkivel bunko vagyok... de kivėteleznek velem,mert jol nėzek ki.


Suliban is mindig kėvėteleznek velem a tanárok.

Fiu vagyok.



2014. júl. 4. 14:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Főleg, hogy a tanárok ezért. A tanárok lesz-rják ezt. Egyébként általában kivételeznek az ilyen emberekkel, nézd meg a Beastly filmet... És tanulj belőle.
2014. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én ronda vagyok és velem is kivételeztek. Na, akkor ez hogy is van?
2014. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ezt angolszász országokban úgy hívják, hogy lookism.
2014. júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

igen a szépség hatalom, de múlandó viszont a sok bunkóságodat nem felejtik el

Hé kishaver örülj ha valaki még hátba ver, mert elmúlsz 20 és elmúlsz 40 és elmúlsz lassan és szépen csendben

2014. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

én a lányok szerint ronda, nem vonzó fiú vagyok, ennek ellenérea tanárok imádtak, volt, hogy alig mondtam el valamit és jobb jegyet kaptam, mint az a szép lány, aki többet tudott

viszont már munkában velem is elég kutyául bánnak, szóval ott már én sem élvezem a jót

2014. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Igen, egyetem alatt is végig így volt.


Csúnya fiúnak a tanár: "nem kellene talán smsezni az ÓRÁMON"


Szép fiúnak a tanár: "Balázsom, kérem, tegye el a telefonját, figyeljen inkább rám".:D:D


Én szép lány vagyok, csomó minden jár ingyen, kedvességből, pedig én is bunkó vagyok. De valahogy azt hiszik, hogy viccelek, vagy nem is tudom.

2014. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A szėpek szimpibbek:)
2014. júl. 4. 14:19
 8/16 Ramcsiii ***** válasza:

Egyébként igaz szerintem,van benne valami..

Érdekes módon ha egy lány pl. jól néz ki és sokan körülveszik,imádják akkor még aztán olyanok is imádni fogják akik egyébként utálják,csak azért hogy ő is a többséghez tartozzon..

Velem is volt olyan hogy aztán már én is jóban voltam egy fiúval,mert rengeteg csajjal beszélgetett,jól kijött velük..Nekem annyira nem volt nagy szám,de ha már mindenki,akkor én se lógjak ki a sorból..

2014. júl. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
#8: birkamentalitás.
2014. júl. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én szép vagyok többek szerint is, de emellett nem vagyok bunkó, és eszem is van. A suliban nem kivételeztek velem, a tudásért kaptam jó jegyeket. Szerintem az a fajta gondolkodás, amivel te rendelkezel kérdező, egy kicsit felszínes. Lehet valaki szép, ha valójában bunkó nincs egy igazi barátja sem. Emellett persze, hogy szimpatikusabb egy szép ember, mint egy csúnya. De szimpatikusabb az is aki, belülről szép, és nem ronda.
2014. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!