Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, nemrég ismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovács Dénes 76 kérdése:

Van egy lány, nemrég ismertem meg és nem tudom hogy, hogyan de belestem nem de nem tudom hogy hívjam el, szerintetek?

Figyelt kérdés

Nemrég ismertem meg egy testvériskolai programban.Viszont én Kelemérben(Borsodban)ő pedig Tiszafüreden(Hajdú-Biharban)

úgyhogy csak Facebookon tudok vele beszélgetni egy következő ilyen eseményig mint ez a 3-napos tábor amiben megismertem szerintetek mit tegyek ?


2014. júl. 6. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Neki is tetszel? Mert ha igen akkor ráírhatsz, hogy jön-e a következő programra, meg beszélhettek arról hogy mi votl jó ebben a 3 napban, vagy ilyesmi. Aztán ha nem nagyon tudtok találkozni közben, vagy talán nem is akar, akkor én várnék a következő programig, és meglátnám hogyan reagál élőben..
2014. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy tetszek e neki.De nagyon köszönöm, sokat segít.
2014. júl. 6. 13:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha van még más ötleted is oszd meg nyugodtan.
2014. júl. 6. 17:04
 4/4 anonim válasza:
Nyár van, hívd meg magatokhoz, de ne egy-két napon belüli dátumra, hanem hagyd őt lereagálni a helyzetet. Bár, ha ilyen messze laktok egymástól, nem tudom, hogy van-e értelme kapcsolatnak, inkább ismerkedj otthon, Ózd nincs olyan messze tőletek, biztos talász ott még lányt, aki bejön, amúgy hány éves vagy?
2014. júl. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!