Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány nagyon akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nagyon akar találkozni és beszélgetni egy sráccal, akkor hogyan lehet kideríteni a szándékait?

Figyelt kérdés
Korábban is jóban voltunk, de inkább csak haverilag, akkor nem jött el velem, ha hívtam. Aztán amikor jobban megnyíltam a lánynak, elcsodálkozott, hogy mennyi nehézséget kibírtam, dicsérgetett stb., és rögtön mondta, hogy ha itthon lesz (viszonylag nagyobb a földrajzi távolság), akkor találkozzunk és beszélgessünk (valószínűleg a korábbi problémáimról, dolgaimról is). Azóta mindig ő mondogatta, hogy feltétlenül találkozzunk, de most már odáig fajult a dolog, hogy szinte a számba rágta, hogy hová és mire hívjam meg (fagyi/süti), és volt egy számomra kétértelműnek tűnő megjegyzése arról, hogy jó, ha egyszerre több ember izgatja valakinek a fantáziáját. A gond az, hogy van barátja, így nem értem őt, viszont én is vonzódom hozzá (bár ezt nem tudja), és bevallom, mindig úgy álmodom meg a találkozót, hogy ő kezdeményez, csókolózunk, simogatom a testét, és esetleg több is történik, közben meg utálom magam amiatt, hogy én ilyenre gondolok. Nem tudom, mi lenne a helyes megoldás, félek felvetni, hogy akkor mit is akar, megcsalni nem akarom a barátját, és beégni sem szeretnék. Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Bevallanátok a lánynak, hogy nem csak barátként néztek rá, és tisztáznátok a dolgot? Előre is köszönöm a válaszokat, és bocs, ha kicsit hosszabban írtam.

2014. júl. 6. 22:14
 1/1 anonim válasza:

Előszőr is hany evesek vagytok?

Aztan szerintem az lenne a jo megoldas ha tisztaznatok a dolgokat de elotte puhatolozz egy kicsit,kerdezz ra a baratjaval valo kapcsolatara vagy mondd neki h ugy erzed mintha tobb lenne reszerol mint baratsag es ha azt mondja h nem erez tobbet es akkor neked el se kell mondanod h mit erzel ha nem akarod:)

l/16

2014. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!