Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy haverom huga közeledik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy haverom huga közeledik hozzám mit tehetek?

Figyelt kérdés
Én 20 éves vagyok a haverom huga pedig 17 éves. A baj ott kezdődik hogy a hugi közeledik de nem csak úgy hogy tetszek neki hanem nyíltan szexuális utalásokat tesz amikor épp nincs a közelben senki.Tudni kell hogy a lány fuuhh hát nagyon bitang egy nő de azért csak a haverom tesoja szóval mit tegyek kérdezzem meg a haverom hogy meghúzhatom-e a tesóját vagy inkább ne?
2014. júl. 17. 07:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ne pont így hogy meghúzhatod e. De lehet hogy jó lenne ha megbeszélnéd haveroddal.
2014. júl. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jó azt gondoltam hogy nem ilyen nyers fogalmazásal kellene majd meg kérdezni
2014. júl. 17. 07:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát nemtom. Most Harry, Ron, és Ginny jutott erről a példáról eszembe. Ginny akarja, Harrynek mindegy, Ronnak meg nincs beleszólása a huga magán, avagy szexuális életébe.

Erre nem tok mit mondani. Nem lenne muszáj megkérdezned ez nem szabály. De nem is kellenea beleegyezése, mert az a hugárólszól, abban a huga dönt, akinek már 14 éves kora óta joga van a szexhez.

Hogy megkérdezed, vagy sem, az a te döntésed. Szerintem fölösleges. És ahogy a bátyókat ismerem, nem nagyon engedni:)

2014. júl. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 -=Koldus=- ***** válasza:
Ne csak azon legyél, hogy meghúzd, hanem esetleg ha mind a ketten úgy látjátok össze is jöhetnétek. Így legalább haverod is jobban örülne neki, hogy nem csak arra kell neked a hugicája, hanem komolyabban is érdeklődsz iránta.
2014. júl. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy megkérdezd-e? Az attól függ, hogy mennyire vagy vele jóban, és hogy mit gondol rólad.
2014. júl. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én mint báty mondom, ha a legjobb barátom össze akarna jönni a húgommal nem zavarna...úgyis összejön valakivel, akkor már inkább olyannal akit ismerek és nem egy suttyó! De csak akkor ha komolyan gondolják mind2-en...de ha csak kavarni akarnak azt is elfogadom, csak én "ne tudjak róla"...tehát előttem ne...


21F

2014. júl. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bármit megtehettek, csak ne bántsd meg, mindkettőjüket elveszítheted ha elkomolytalankodod, csak akkor menj bele ha mindketten egyre gondoltok, ami lehet csak sex is, de mindenképp tisztázd vele is, mert ha dráma lesz, Te repülni fogsz az egész családjukból, óvatosan...
2014. júl. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát az van hogy én még komolyabb dolgokban is benne lennék már mint nem csak kavarni szeretnék vele de neki csak az kell már mint hogy ha úgy van akkor sex de más semmi én nem tudim hogy neki ez mire jó de ő tudja
2014. júl. 17. 09:04
 9/11 anonim ***** válasza:

ebbe a helyedben nem mennék bele, de te döntesz :)


21F

2014. júl. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De nem ám, ne menj bele, miért kéne, egy több szereplős dráma résztvevőjének lenned...

Te esetleg megszereted, őt nem érdekled komolyan, a legjobb barátod meg ott vergődik közöttetek, hagyd a csudába...

2014. júl. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!