Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Intim shop-ba (szex bolt)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intim shop-ba (szex bolt) vásárolhatok 16 évesen? Ha nem, de akarok onnan vmit akkor mit tegyek? (csak normi válaszokat)

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 17:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
mit akarsz venni?
2014. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kérj meg barátot, barátnőt.
2014. júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Elvileg 18 alatt nem mehetsz be, de ha idősebbnek nézel ki, nem hiszem, hogy kérnének igazolványt.

Rendelhetsz online is, vagy egy felnőtt ismerősödet megkéred, ha nem ciki neked.

2014. júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány évesnek nézel ki, ha gyanús vagy, akkor kiküldenek. Rendelj netről, nagyon sok webáruház van. :)
2014. júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
normi...
2014. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Még sose kértek személyit a sexxshopban de ha biztosra akarsz menni rendelj netről van olyan csomagolás azaz karton doboz ami ugye privát
2014. júl. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Vibrátort :/ akarok :D az mennxire cinkes,hogy az intim shop előtt megkérek egy embert,hogy mennyen be és vegye meg nekem? Nekem igy nem lenne annyira égő mintha rokonomnak mondanám!
2014. júl. 22. 17:34
 8/18 anonim válasza:
Írjál nekem privátban, segítek! :) ;)
2014. júl. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Idegent megkérni? Felejtsd el!


Azt kézbe kell venni, meg kell tapintani, mielőtt megveszed! Hiába választod ki kép alapján, élőben úgysem az a döntő!


Plusz gondolom, még nincs kifejlett orgazmus készséged, így nem árt az eladóval sem megbeszélned, mit ajánl, hiszen ha rosszul választasz, egy életre hazavághatja a szexualitásodat.


Én 16 évesen nem is ajánlanék vibrátor, csak dildót, esetleg csiklóizgatót.


Rendelhetsz netről is, de mint írtam, ezt érdemes kézbe venni!Nincs esetleg szülő, vagy rokon, vagy csak egy 18 feletti barátnő, jó barát, aki elmenne veled?

2014. júl. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem az osztályomban is én vagyok a legöregebb a tobbiek csak 15 :/ anyum előtt meg szégyellem mert vallásosak ..
2014. júl. 22. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!