Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés csókolózni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés csókolózni? Undorító h olyan nyálas? Meséljetek az első csókotokrol. Hosszú válaszokat kérek.12/L : )

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Ne haragudj, de szerinted undorító és ezért csinálja mindenki?
2014. júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tom milyen. :P De nem gondolom undorítonak, csak mások véleményére vagyok kiváncsi.
2014. júl. 23. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Én tudom milyen
2014. júl. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen nyálas. Az tényleg undorító, ha valaki bulldog módjára caorgatja a nyálát a partnerére. Ha igazán szeretsz valakit, akkor nagyon kellemes érzés csókolózni vele. Megszűnik a külvilág, biztonságban érzed magad mellette és azt kívánod, hogy bárcsak örökké tartana a pillanat. Leírhatatlan érzés, érzed, hogy összetartoztok. A legintimebb és meghittebb érzés. De ez csak akkor működik, ha tényleg szereted az illetőt.
2014. júl. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nyálas az tényleg undi, de egy jó csók nem az :)


Az első: 22 voltam, buliban egy idegen (külföldi) sráccal. Volt vagy... hát egy fejjel magasabb, mint én, így az éjszaka vgégére már kitört a nyakam kb. :D Nagyon lágyan csókolt.


A második: a párommal, 24 évesen, őőő... konkrétan nagyon szr volt, "erőszakos", kemény... azután végig az járt a fejemben, hogy hááát, annyira külsőre sem okés és a csók is gáz... megéri-e vele randizni?

Másfél éve vagyunk együtt, imádom, ahogy csókol, és tudom már, hogy az a csók a vágyából eredt (mikor nagyon kíván, mindig ugyanolyan, mint az az első), de érzéki is tud lenni, játékos... :)

2014. júl. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Hát, a hypochondereknek nem túl könnyű, én is az vagyok, és azóta úgy érzem ,hogy elkaptam valamilyen fertőzést a csókolózások alkalmával. Ez van :)
2014. júl. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy #6-os én azt olvastam h a csókolózás sokkal higiénikusabb mint a kézfogás
2015. aug. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!