Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért fikázzák a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért fikázzák a legtöbb férfi kinézetét, amikor ugyanolyan borzalmasan néznek ki, sőt általában rosszabb a helyzet?

Figyelt kérdés

Jó,persze,azoknak a csajoknak könnyű,akik természetesen kecses alkattal rendelkeznek,de ahogy idősödnek,jönnek a zsírpárnák és megszokták,hogy a seggüket nem kell mozdítani semmiért.Nagyon ritka az olyan nő,aki tényleg figyel az alakjára komolyabban és jól néz ki.Ezzel semmi baj,nekem bejönnek az átlag lányok is,de nevetséges,ahogy mindegyikük,az elhízottak és elhanyagoltak is fikázzák a fiúkat,hogy ez meg az az izomcsoport nem elég kidolgozott,nem elég kockás a hasuk,vastag a karjuk/lábuk stb.

Aztán ők miben jobbak?

[link]

A példaképeik...


2014. júl. 24. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Fiúk is szokták a lányokat fikázni
2014. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lányok megtehetik, mert van egy nagy előnyük ... van náluk punci, ami esetükben sok mindent kompenzál!
2014. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

mert megtehetik.


a legtöbb férfi igénytelen és kielégületlen, ezért bármit megtesz a legbutább/rondább/lustább lányokért is, akiknek az elvárásaik az egekbe kúsznak emiatt.

2014. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Hát nem tudom, én pasi vagyok, biztos többet beszélgetek pasikkal, de az én tapasztalatom az, hogy a férfiak sokkal kegyetlenebbek ilyen téren. Közösségben olyan iszonyat kíméletlenül és prosztó módon tudunk mi férfiak arról beszélni, hogy egy-egy csaj milyen deszka, zsíros seggű, vagy éppen minden oké, csak papírzacskó kéne a fejére, hogy nekem mindig a szívem szorult el ezekért az amúgy átlagos lányokért.


Fordítva nőktől ilyet még sokkal kevesebbet hallottam. Mármint persze, náluk is megvan az, hogy de csúnya az a srác, vagy éppen de nyeszlett, de nagyjából ennyi. A pasik ilyenkor még folytatják is a poénkodást jókat hahotázva a szerencsétlenen. Mármint félre értés ne essék, persze, megvan a csajoknál is a rosszindulatú és kegyetlen viselkedés, de szerintem mi pasik sokkal nagyobb bunkók vagyunk ilyen téren.


Persze, ez csak az én tapasztalatom, de nekem eléggé új, amit mondasz.

2014. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

ma 15:15

pacsipuszi neked!

Szerintem a lányok inkább egymást oltják rendesen, nekem férfira ilyen jellegű megjegyzésem még nem volt (legalábbis nem emlékszem rá), hiszen ha nem tetszik, akkor minek f.kázzam, ha meg tetszik, akkor szintén minek f-kázzam...

2014. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tudom mondani - kicsit kiegészítve a 4-es választ -, hogy tapasztalataim szerint ez nem nemtől függ. Voltam én már olyan lányok társaságában, akik ugyanolyan ordenáré és tapló stílusban beszélgettek gyakorlatilag önmagukon kívül mindenki másról, ahogy a 4-es válaszoló írja a férfiakról.

És ugyanígy természetesen fiúk között is hallottam ilyen beszélgetéseket.


Mindkét nemnél van ilyen, a rosszindulatúság, a tapintatlanság, az önteltség nem függ a nemi hovatartozástól.

2014. júl. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a nőknek lassabb az anyagcseréjük mint a férfiaknak, úgy hogy azért kétlem, hogy a seggüket sem kell mozdítani semmiért.
2014. okt. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!