Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendkívül nagy kiterjedésű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendkívül nagy kiterjedésű, dús, hosszú intimszőrzetem van. Egyáltalán nem borotválom. Fiúk számára undorító, vagy van akinek bejön, vagy nem zavarja?

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 11:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
VAnnak akiknek ez bejön, valakinek nem. De ez a te döntésed. Ne érdekeljen az, hogy ha valakinek nem tetszik
2014. júl. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem speciel nem, de biztos van, akinek igen
2014. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Engem nemzavar ez se,meg az se.Emberfüggő,de a kérdés.Hogy neked hogy jó?
2014. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Egyenlőre szeretném így hagyni,nekem így jobb,csak nem igazán divatos így.
2014. júl. 26. 11:48
 5/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valakinek tetszik. De szerintem nem praktikus és nem is tetszik. Nem tudom el képzelni hogy egy akkora erdőbe nyaljak egy csajt. Pl
2014. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
engem sem zavarna. hány éves vagy kérdező?
2014. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
19 vagyok.
2014. júl. 26. 12:09
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Én azért a helyedben minimum ollóval levágnék belőle, hogy rövidebb legyen, mert így hozzá sem lehet férni, szóval ne csodálkozz, ha nem akarnak majd kinyalni. Ráadásul menstruáció szempontjából is higiénikusabb, ha nincs több méternyi szőr, amibe beleragadhat.
2014. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nagyon nem lehet igy nyalni...

17f

2014. júl. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Biztos én vagyok a perverz, de engem ez nagyon izgat. Nem volt még ilyen szőrös bnőm, sőt nem is láttam még. Illetve láttam, hugomé is ilyen mint ahogy a kérdező leírta, bár csak bugyiban láttam.

Szóval nekem bejön. 23/F

2014. júl. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!