Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 4 hónapja nem bírtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 4 hónapja nem bírtam túllépni az exemen akkor már nem is fog menni?

Figyelt kérdés
4 hónapja szakitott velem azóta nem tartjuk a kapcsolatot sehol, nem is láttam azóta, nem tudom mi van vele, mégsem tudtam elfelejteni,mindennap rágondolok, éjszakánként sírok is, hiányzik. 1 hónapja van 1 nagyon rendes pasim, de ígysem megy úgy érzem, sőt néha még csak rosszabb, mert mindenkiben őt keresem,elég sokszor álmodok róla,és volt h 1szer már behalucináltam hogy látom, tejesen megőrültem, nem tudom mit tegyek :(
2014. júl. 27. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
gratulálok, hogy összejöttél addig mással, amíg nem léptél túl az exeden... szoktál amúgy néha mások érzéseire gondolni?
2014. júl. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pff
2014. júl. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy még nem léptem túl, azt mondta majd ő segít túllépni, de nem tehetek róla ha nem megy :(
2014. júl. 27. 23:40
 4/7 anonim ***** válasza:
néha nem is baj hogy nincs senkim, ebből maradok ki.
2014. júl. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ó, dehogysenem..
2014. júl. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én lassan 2 éve nem léptem még túl az exemen , szóval az a 4 hónap kevés idő még azért szerintem, persze van akinél annyi idő alatt simán megy stb.. de van akiben még jóval tovább él, szóval..
2014. júl. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

életem legnagyobb csalódásán januárban estem át, és most egy hete vettem észre, hogy már nem jut eszembe naponta, de előtte a halálomon voltam, hörögve sírtam az ágyban minden nap és éjjel (ha épp nem dolgoztam), szóval ez a dolog egyszer csak elmúlik.


aztán találtam valakit, aki megtetszett, aki különleges volt, nem jöttünk végül össze, de a remény ott van, hogy KÉPES vagyok már érezni:)


Biztosan eljön a te időd! Adj magadnak időt, addig ne járj senkivel, míg őt keresed:)


26L

2014. júl. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!