Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok belé vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé vagy csak hirtelen fellángolás?

Figyelt kérdés

3-4 hete elkezdtünk beszélgetni egy sráccal. Egy suliba járunk. Külsőleg belsőleg nagyon tetszik. Eddig 4x-5x találkoztunk. Csók még nem volt,de ma már átkarolva sétáltunk.

Nagyon jól eltudunk beszélgetni,hülyéskedünk,rengeteget nevetünk. Mindig puszilgat,meg ölelgetjük egymást. Mondja,hogy nagyon szeret,hiányzom neki,ha már 2órája nem lát. Én pedig szinte minden este vele álmodok.

Igazából már olyan,mint ha félig együtt lennénk,de még nincs kimondva.

Mindenki,aki tud rólunk,mondja,hogy mennyire összeillünk, aranyosak vagyunk együtt,meg most benne tuti nem fogok csalódni,mint az előző barátomban..


Ennyi információból szerintetek szerelmes vagyok a srácba vagy csak az érzésbe,hogy valaki szeret és törődik velem?


17L , 16F


2014. júl. 28. 01:25
 1/6 anonim válasza:

Velemenyem szerint csak az erzesbe...

De vegulis ezt neked kell erezned. De ugye tudod, hogy az, hogy hianyzik stb nem szerelsm. Csak vonzodas. A szerelem az ha az eleted adnad erte:) ha ugy erzed O lehet ilyen, probald meg vele:)

2014. júl. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy tiszta szívből kitudd mondani, hogy szereted, több idő kell. Adjatok a dolognak egy esélyt. Nem bánjátok meg. És a kérdésedre is ott lesz a válasz. Ha elszalasztod a lehetőséget...nem csak bánni fogod...
2014. júl. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Marko polo ***** válasza:

Szerintem szerelmes vagy belé :D

VÉGRE EGY KAPCSOLAT AHOL NEM A FÉRFI IDŐSEBB!!!

2014. júl. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 ÍÍÍÍÍÍÍGY VAN!!!
2014. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy :)
2014. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt ennyiből nem lehet eldönteni,de szerintem szerelmes vagy. Amúgy egy idő után fogod tudni.
2014. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!