Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyugtalanít egy dolog. Van rá ok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugtalanít egy dolog. Van rá ok?

Figyelt kérdés
Egy éve regisztráltam egy fizetős oldalra. Nem adtam meg bankkártyaszámot a reg alat, mert nem kértek csak a reg után, de akkor sem adtam meg. Fizetnem kell?
2014. aug. 5. 06:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha elfogadtál valami szerződést és meg tudnak találni akkor elképzelhető, hogy igen.
2014. aug. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De egy éve nem hallottam az oldalról.
2014. aug. 5. 06:44
 3/9 A kérdező kommentje:
Írjon már még valaki.
2014. aug. 5. 08:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen adatokat adtál meg?
2014. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak az emailt és a felhasználónevemet, és az országot ahol születtem.
2014. aug. 5. 15:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyan, akkor teljesen anonim vagy. :)
2014. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az azt jelenti hogy nem kell fizetni?
2014. aug. 5. 16:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Üi ez, a baszni.hu? Ott van ez a ganyéság, hogy az embert paráztatják a fizetési dolgokkal. Remélhetőleg nem adtál meg nevet, meg ilyesmi személyes adatokat. Ha mégis, akkor sem hiszem, hogy jogilag támadható lennél egy ilyen internetes ”szerződés”- ért, mert mi van, ha valaki feltöri a neted, visszaél az adataiddal, stb. Itt nincs aláírás, hogy valami szolgáltatást igénybeveszel, egy beleeggyezek gomb meg nem hiszem, hogy bármi komoly jelentőséggel bírna. Nyugi.
2014. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem arról az oldalról van szó.
2014. aug. 8. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!