Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, miért lehet 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, miért lehet 2 éve egyedülálló egy gyönyörű fiatal huszonéves lány?

Figyelt kérdés
Milyen okai lehetnek? Egyéb információk nélkül kérdezem, csak úgy.
2014. aug. 11. 20:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem, hogy ez miért ilyen furcsa, és miért kötelező mindenkinek 15 éves korától egyfolytában kapcsolatban lenni. Én mint elég szép, fiatal huszonéves lány, szintén volt, hogy egyedül voltam 1-2 évig. Sok oka volt, volt amikor nem volt kedvem egy kapcsolathoz, volt amikor időm sem mert az egyetemre akartam koncentrálni. Illetve vártam a megfelelő partnerre, aki tényleg hozzám való.
2014. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Lehet még nem akar kapcsolatot. Vagy nincs ideje..
2014. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Napkiraly ***** válasza:
0%
magasak az elvárásaik
2014. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
jégkirálynő extra magas igényekkel! plusz ráadás ha az az elkényeztetett ezüstkanállal a szájában született fajta...
2014. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mert hiú, már bocs "gyönyörű fiatal huszonéves lány".
2014. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem egyedülálló, csak veled nem fexik le, hidd el van akinek ráül a micsodájára. Csak nem te vagy az.
2014. okt. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy kibírhatatlan természete van, senki nem marad meg mellette!
2022. okt. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
mert nem agresszív nyomulós, és nem ribi típus...
2023. jan. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!