Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy biszex srácnak tetszem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy biszex srácnak tetszem, és nekem is ő, de nem tudok rá teljesen férfiként tekinteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen rossz belegondolni, hogy amit én csinálnék vele, azt ő is, egy másik fiúval...nem vagyok homofób abszolút, csak én férfit szeretnék magam mellé.

17L



2014. aug. 14. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

ez teljesen jogos érzés

habár én meleg vagyok azon belül passzív de nem tudnék egy uni meleggel járni mert zavarna hogy mások megdugdosták és én se tudnék úgy férfiként nézni rá :) (kb ez is hasonló)

2014. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Idővel majd kinövöd ezt az eszményi képet a nemekről.


Én is passzív vagyok és volt idő,hogy így gondoltam,mint az előző.De szerintem idővel felfogod,hogy mindenki csak egy ember,nem több.

2014. aug. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és miért gondolod hogy én olyan vagyok mint te? :) úgy utálom ezt az összehasonlítgatást pláne 1 mondat után minden ember más
2014. aug. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Keress valaki mást. Nem kell annak a szegény fiúnak, hogy egy ilyen bifób lányra vesztegesse az idejét.
2014. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Ha nem növöd ki maradsz ilyen korlátolt életed végéig:)

Tippelek.Max 23 éves vagy.

2014. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez csak akkor probléma,ha ő a passzív.

attól szerintem nem kevésbé férfias egy férfi,hogy másokat is +dug.

2014. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!