Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm nagyon idegesít....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon idegesít. Túlreagálom, vagy a Ti idegeiteken is játszana? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy a barátnőmnek borzasztó megosztási kényszere van, vagy nem is tudom minek nevezzem.


Elviszem vacsorázni, az az első, hogy lefényképezi az ételét, és teszi fel a közösségi oldalra.

Elmegyünk kirándulni 1000000 képet csinál, és halál komolyan NEM VICCBŐL közölte velem, hogy kevés képet csinált, vissza kell mennünk.


Az ételt nagyon sokszor direkt elrontja. Koromfeketére odaégeti, vagy nyers marad, hogy le tudja fényképezni, s poénkodjon vele az ismerőseinek.

Nagyon zavar, és be akarta nekem mesélni, hogy véletlen sütötte hamuvá a bundáskenyeret.

Megmondtam neki, hogy gyerekes amit művel, viccet csinál magából, mert mindenki látja, hogy ez nem lehet véletlen. És nem mellesleg pazarlás is.

Most szóba sem áll velem, de nem vagyok hajlandó ezért bocsánatot kérni, hiába várja el.

Nagyon szeretem őt, de a magánéletünk lassan közszemle lesz. Kifakadtam, mindezt elmondtam neki, és ki van akadva.

Túlreagálom, kicsit erős voltam?



2014. aug. 15. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindent jól csináltál, lehetne majd finomabban mondjuk, de ez tényleg gyerekes.
2014. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jogos. Ilyen idióta embereket...sosem értettem az embereket, miért kell megosztaniuk még azt is kb, hogy mekkorát szartak éppen. Meg tényleg ez az evési fényképek megosztása is vicc. Van egy ismerősöm, 53 éves nő, minden szart megoszt a virágoskertjéről. Kb 300 fényképe van fent, ha nem több csak virágokról. Ki nem szarja le? :D Ba szd meg, meghülyülök már az emberektől. :D


Hajítsd ki a nőt!

2014. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz mert még a végén direkt szakítani fog, hogy megoszthassa a bánatos idézeteit.

Különben nem reagálod túl, szerintem is gyerekes amit csinál. Hány évesek vagytok?

2014. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ez hülyeség, nem te reagálod túl

minek kell az élete minden mozzanatát megosztania? főleg ha ez az együtt töltött időtök rovására megy

szóval igazad van, bár ilyen miatt nem éri meg szakítani ha amúgy minden jó

próbáld vele megbeszélni, hogy fogja vissza magát

2014. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem olvasom végig. Ez nagyon gáz.

Oké nekem is volt már olyan hogy külföldön voltam és egy nap kb. 1000 képet csináltam, de fotós vagyok és direkt azért mentem meg egyedül is voltam. Illetve nem ismertem senkit a csoportból.

De nagyon gáz aki ilyen face függő. Nekem is vannak ilyen ismerőseim. Agyamra mennek.

2014. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A kajafotózgatás nem egyedi jelenség. (Ettől még nem sok értelme van persze.)

[link]


A többi viszont tényleg "érdekes", nem te reagálod túl szerintem.

2014. aug. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csinalj rola zuhanyzos kepeket es oszd meg itt a barataiddal(velunk)
2014. aug. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igazad van, egy napig sem bírnék ilyen butaságokat elviselni
2014. aug. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Igazad van, én sem bírnám ezt elviselni. Én a helyedben szakítanék.

Milyen ember ez? Elviszed valahova, hogy együtt legyetek, erre ő mindig megáll mindent lefotózni, hogy tudjon menőzni? Illúzióromboló.

Az ágyban nem szokott fotózkodni?

2014. aug. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

22 éves, én meg 23. El sem hiszem, hogy hogy lehet ilyen egy felnőtt nő.

Olyan képeket csinált az ágyban, hogy mikor aludtam... Csak a fejem látszik, de akkor is.

2014. aug. 15. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!