Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy darab, sőt hatalmas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy darab, sőt hatalmas, robosztus fiúként az idősebb nőknél lehetne talán esélyem?

Figyelt kérdés
A korosztályom számára nem vagyok egy ideál,a lányokat ilyen kis alacsony,gizda páwaswagyolo gyerekekkel látom,akiknek helyes,lányos arca van,ezek jönnek be nekik mostanság.Én pedig sajnos olyan vagyok mint egy mammut(már mondták rám párszor),196cm magas és 98kg,nem az a kigyúrt szálkás,hanem robosztusabb testfelépítésem van,nem vagyok kövér mert nincs hasam se,csak tényleg az a nagy darab vállas típus vagyok.Úgy vettem észre,hogy a 30-40 körüli nőknek jobban bejön ez az alkat,de velük ilyen fiatalon mit kezdhetnék,nincs egzisztenciám semmi...
2014. aug. 19. 13:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nincs fóbiám a magam pasiktól :-)

egyszerűen zavar nem érzem magam nőnek


am meg szerintem is keress magas lányt

nekik amúgy is nehéz magas pasit találni

egy 175-185cm magas lánynál tuti lenne esélyed

2014. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
En nem tudom az ilyen 16-17 eves csajoknak lehet a girnyok jonnek be, de en pl 24 vagyok es az tuti, hogy nekem nem kene egy 50 kgos hulyegyerek, a ferfi 90kg felett kezdodik. ;)
2014. aug. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12-es te lennél az ideális ;D
2014. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Tudom hogy kései válasz, de erre tévedtem valahogy :D 12-el totál egyetértek, nekem sem jönnek be a vékony srácok. Olyan kell akinek a testalkatán látszik hogy meg tudna védeni. Szóval vannak ilyen lányok, ne aggódj. Inkább várj amíg találsz egy lányt akinek így bejössz, mint hogy összejöjj egy jóval idősebbel, akinek már érzelmi és anyagi biztonságra van szüksége, és ezt most per pill nem hiszem hogy te meg tudod neki adni. Na, érted :)

19/L

2016. jan. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!