Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnik úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik úgy hogy elképesztően sok az unalmas ember?

Figyelt kérdés
munka, tv, net. ennyi az egész életük. nekik így jó?

2014. aug. 20. 10:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tényleg ez van. De kit izgat? Mindenki azt csinál akit akar.
2014. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Azert,mert nem fogadja be oket a tarsadalom,csak a helyes izmos magabiztos sracok es szep vekony csajok rendelkeznek letjogosultsaggal.Minek menjek barhova,ha csak leneznek az emberek,foleg a nok a rondasagom miatt.Komolyan mondom egy kajaldaban olyan undorral viselkedik velem a pultos vagy boltban a noi elado,hogy az eletkedvem elmegy,a szembejovo nok flegma tekinteterol nem beszelve.Nem jo nezni,hogy mas fiukkal csokolozni akarnak minden aron,de azert imadkoznak,hogy te hozzajuk ne szolj,hogy ne kelljen megalazniuk,mert rusnya vagy hozzajuk.A szamitogep nem bant meg.
2014. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 BlackSword ***** válasza:

MIt zavar az téged??? Demokrácia van, mindenkinek joga van hülyének/unalmasnak6retardáltnak lennie...


Több csaj marad...

2014. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
a külsődnek semmi köze ahhoz unalmas vagy vagy sem. nem azt kérdeztem miért nem csajoznak a csúnya fiúk
2014. aug. 20. 10:52
 5/15 A kérdező kommentje:
engem nem zavar. csak próbalom megérteni
2014. aug. 20. 10:52
 6/15 A kérdező kommentje:
*próbálom
2014. aug. 20. 10:53
 7/15 Kerida ***** válasza:

Akkor én csajként is beszállok az unalmasak táborába... munka, munka, munka... pár perc gyk alvás. :D


Bár nekem ez így nem felel meg, hiányzik egy kis élet, egy kis lazulás. De most olyan a munkám, hogy nincs időm másra. :(

2014. aug. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De a rusnya emberekkel senki nem akar baratkozni,ergo nem tudnak eljarni szorakozni,elmegy az eletkedvuk mindentol.
2014. aug. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
miért ne lehetne rusnya emberekkel barátkozni? ez hülyeség. de ha folyton nyafognál én sem állnék veled szóba
2014. aug. 20. 10:58
 10/15 anonim ***** válasza:

Sajnos muszáj az életünk java részét munkával tölteni, ha nem akarunk éhen pusztulni, vagy hogy elárverezzék a házat a fejünk fölül, már akinek van... A maradék kevés időben mindenki fásult, hulla fáradt, még jó, hogy a maradék napi 2 órájában nem indul vadvízi evezésre.


Ha te nem tartozol ebbe a csoportba, örülj neki, de ne szidd azokat, akik igen. Nem költözhet mindenki Svájcba, hogy valami rendesnek mondható pénzt kapjon, és másképp tudjon élni.


Egyébként ez politika kategória, nem szerelem-szex...

2014. aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!