Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó értelemben "bolond" 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó értelemben "bolond" 23 férfitól mi várható el?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy egy strandon ismerkedtem meg vele, úgy hogy volt vízi torna és aki tartotta csajszi őt utánozta néha elé állt és akkor az ő gyakorlatait kellett volna csinálni, persze nem figyelt rá senki... közben a medence szélén a haverjai jót mulattak rajta meg szinte mindenki... csinált vicces dolgokat a végén még az oktató fenekét is megfogta és bele" esett" a vízbe. Én is jót röhögtem rajta, és egyszer csak oda jött hozzám és elkezdtünk beszélgetni és kiderült hogy nem messze lakunk egymástól és van közös hobbink is meg közös témáink, mondta hogy majd összefuthatnánk... azóta chatelünk és sms-ezgetünk.

Egyre jobban kezdek belehabajodni, jóképű, vicces és okos is.


Szerintetek ha összejönnék vele csak egy strigula lennék neki vagy lehet hogy komolyan gondolja ?


24/Nő



2014. aug. 26. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem vagyok jós, te pedig ne próbáld megérteni egy bolond ember gondolatait és a mögötte rejlő logikát.
2014. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van amit komolyan gondol hidd el, az a lényeg, hogy Neked nyílik-e meg..

Ha sikerül elnyerned a bizalmát, akkor kiderül milyen valójában, és aztán eldöntheted kell-e neked vagy sem..

2014. aug. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet komoly is a dologból,ha nem próbálod ki sose fogod megtudni.
2014. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Lehet belőle komoly is. Azért mert szeret hülyéskedni nem feltétlen jelenti azt hogy az is. :D
2014. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Biztos fogok vele találkozni, mert tetszik és ha nem találkozunk sose tudom meg mi lett volna, csak nem vagyok biztos benne hogy ő mit akarhat. Ma ezt írta :

"bocsesz, csak öltözködtem megyek futni


nekem is kéne, az utóbbi időben nagyon leálltam a sporttal


van egy jó ötletm, kezd el felém futni és majd talizunk. amelyik városhoz közelebb leszünk oda futunk és ott leszünk egész este ;)


hmmm, biztos nálunk lennénk én nem bírok sokat futni.

meg amúgy is büdi lennél futás után hol fürödnél le? :D


nincs fürdőszobád ?? :O


deeeeee :D


csak megengeded, nem ?


talán, nem tudom :D


gyorsan találd ki mert akkor feléd indulok"

2014. aug. 26. 21:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs ebbe semmi én szeretem a bolondabb"csajokat ők sose unalmasak
2014. aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért tart itt a világ, ahol, mert ilyenekbe habarodsz bele te is.

Magamutogató bohóc, szánalmas. Kisebb baráti társaságban lehet hülyének lenni, de ott mindenki előtt, az elég gáz.

2014. aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bolondozást
2014. aug. 27. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos. Amíg nem megy át minden alkalommal feltűnési viszketegségbe.(Tudja hol a határ, vagy ha nem is, leáll, ha rászólnak.)

Ami meg a strigulás dolgot illeti. Nem tudom mit kell ezen agyalni. Ne tedd szét neki a lábad 2-3 hónapig, ha ez idő alatt nem hagy ott és nem ritkul az érdeklődése akkor kiderült, nem?

2014. nov. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!