Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egymással valo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egymással valo karonmkodasrol? Lent

Figyelt kérdés

H.lyen feltett kerdes de igy tukrozi a lenyeget...


Szoval egy ideje egyutt vagyok vkivel, minden szep es jo par apro de megis fontos dolgot kiveve... Hirtelen haragu ember - en is, es ha vmin osszeveszunk hajlamos arra hogy kiabaljon, b..dmegoljon stb... Alapjaraton sajnos engem is gyorsan eltud kapni az ideg de ilyenkor lesokkolok hogy tulajdonkepp "emberemre" talaltam es meglepodok, hogy forditva megis milyen sz..ul tud esni ez. Szova tettem neki, hogy en velem ne beszeljen igy, de azt mondja, hogy o nala ez a "normalis" o ilyen, igy fogadjam el, ne hiztizzek allandoan, (? ez hiszti lenne?) nem gondolja komolyan de nem tudja visszafogni magat. Mondtam neki, hogy jo, nekem ez furcsa volt igy mert akiket ismertem embereket es mar idaig fajult a dolog annak KOMOLY oka volt es azert mondta/mondtuk. De nala errol szo sincs h komolyan gondolna.( a komoly nala nem ilyen?) Es mondtam ha o igy, akkor ne lepodjon meg ha, en is eszerint reagalok mert en azert probaltam magam visszafogni nehany esetben. O meg ravagta hogy jo, o ezen nem sertodik meg nem esik sz.rul.. Ez az egyik dolog amiben kivancsi vagyok a velemenytekre. Hogy az ilyet mikent lehet megis kezelni, ha igy kezelem akkor ebbol milyen problemak adodhatnak.


A masik meg pont ebbol adodoan volt, es túl ment a teman, hogy en ot nem ismerem, nem fogja elmondani a bajait. Soha senkinek sem- az o szavaival elve- nyavogott lerendezte magaban es ennyi. Es megbizik bennem, igy is rengeteg dolgot tudok rola amit masok nem tudnak. De en is elmondom a bajaimat neki, mert csak benne bizok meg, es nekem ez olyan mintha O ilyen teren bennem megsem bizna meg mert magambol indulok ki... Leteznek ilyen emberek, vagy ez egy fajta tavolsagtartas a reszerol? Idovel biztosan maskepp lesz ez az egesz es erre en csak kivancsi vagyok Ti mit szolnatok egy ilyenhez...


Koszi, hogy elolvastatok remelem nagyjabol ertheto a dolog, ez csak velemenykeres 2 dologrol, rolam, rola ennel tobbet ugysem tudtok ezert csak errol mondjatok kerlek kritikat :)


2014. szept. 8. 15:49
 1/1 PearlDiver ***** válasza:

Azon a ponton tévedsz nagyot, hogy ez idővel másképp lesz. Nem lesz, sőt csak rosszabb lesz :-/

Szerintem a rendszeres trágár beszéd egy szegénységi bizonyítvány. És ha ez téged zavar, és őt meg nem, akkor ne arra várj hogy majd magától megszelídül, hanem készülj fel rá hogy még durvább lesz. Ha így is el tudod őt viselni, akkor hajrá. De ha nem...

2014. szept. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!