Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya srácként milyen helyeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya srácként milyen helyeken érdemes csajozni?

Figyelt kérdés
A bunkó lányok állandóan csak kiröhögnek...
2014. szept. 8. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
sehol xdd
2014. szept. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
a szekrényben
2014. szept. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb. sehol... Tapasztalat.
2014. szept. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehol,mert valóban csak ezt kapod érte.Ilyen ez a mai világ sajnos...
2014. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Na most elsőre majdnem válaszoltam a bunkó lányok kijelentésre de persze csak erősíteném a véleményed.

Ahol bárki másnak. Csak hogy a kérdésre is válaszoljak. A mondás szerint aki az ördögnél kicsit szebb már talál párt.

2014. szept. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Elárulom, hogy a csúnya emberek több, mint fele, ha méltóztatna kicsit foglalkozni magával, akkor máris nem lenne problémája a külsejével. A leggyakoribb gondok a testsúly problémák, a haj, a pattanásos arcbőr, öltözködés és a magasság, ezek közül az utóbbi kivételével mindegyik kezelhető. Nekem kamaszként olyan volt az arcom, mint egy dupla feltétes pizza meg olyan sovány voltam, hogy xilofonozni lehetett a bordáimon. Fogtam a mosószappant és azzal kezdtem el kenni a képem, elkezdtem zabálni és edzeni, a stílusra is gyúrtam és tádáá, másfél év múlva már az volt a legnagyobb problémám, hogy kivel és hova menjek el.
2014. szept. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem a külsővel van itt a gond,látok én olyan undormányokat is jó csajokkal,hogy inkább elfordulok
2014. szept. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ez nem feltétlen igaz 6as.

Kamaszként szintén csontsovány voltam,pattanásos arcú,bénán öltöztem és igénytelen hajam volt,ráadásul kiálló fogaim.

Nézzük sorban a változást:

pattanások kezeltetve,jelenleg 1db sincs a bőrömön

fogszabályzás,pápá kiálló kapafog

új fodrász,haj letolva,király divatos séró

elkezdtem követni a divatot,márkaboltokban vásárolni(Pull and Bear,H&M,New Yorker),elég trendi az öltözködésem

belevágtam az edzésbe és zabálásba,normál testsúlyom lett,sőt többen "bivaly","nagydarab","birkózó" szavakkal illetnek mostanában és tovább szeretném folytatni az edzést


eredmény?

a csajok tök ugyanúgy leszarnak,mint előtte

a helyes arc mindennél többet ér...előbb felmérik a lehetőség mindegyik ilyen srácnál,aztán ha már egyik sincs képbe,jöhet az előnytelenebb pofa.

ne általánosíts,attól,hogy neked valszeg helyesebb arcod van,mint az átlagnak.egy nem helyes fiú bármit csinál,sosem lesz esélye válogatni,főleg nem a mai világban.

ja és 190cm magas vagyok,szóval erre sem foghatod a sikertelenségem...:)

2014. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!