Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok többé megbízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok többé megbízni a nőkben. Jól teszem?

Figyelt kérdés

inkább kimért vagyok és gyanakvó. történt pár tucat átb*szás az életemben. nem egy-két csalódásról van szó.


de rájöttem, hogy nem is akarok többé bízni bennük. inkább használom őket, és élem az életem.


2014. szept. 11. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Felőlem.
2014. szept. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
na, ettől borulok ki. Csak azért, mert az eddigi nők átbasztak ezért nem bízol, meg senkiben és HASZNÁLOD ŐKET
2014. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem teszed jól, mert vannak még nők, akik igenis megbízhatóak, és egy életen át tudnak szeretni. Ha erről le akarsz maradni, hát rajta.
2014. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sem tenném a kezem tűzbe ami a "tanúltabb",pasikat illeti.Ti sem vagytok hibátlanok.Akkor1-1!!!
2014. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy egy-két hülye libát kifogtál, nem kell az összes nőt egyből elítélni. Lehet, hogy egy lány, akit csak „használsz”, pont miattad veszíti majd el a hitét a férfiakban, pedig addig talán egy kedves, normális lány volt. Ha ezt teszed, akkor te is olyanná válsz, mint az említett csajok.
2014. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
igazad van a ami "nők" csak arra jók hogy jól megbassuk őket
2014. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne tőlünk várj igazolást! A te életed a te döntésed és a felelősséget is neked kell vállalni érte.
2014. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem annyira elvették a kedvemet, hogy még használni sem akarom őket. Örülök ha nem kell a közelükbe se mennem, mert még az is hazugság amit kérdeznek!
2014. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
totál igazad van nem vagyok bubi de okádnom kell 1es mai "nőnemű" lénytöl
2014. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sir Pickle: azok a nők már foglaltak. a szinglik nem ilyenek.
2014. szept. 11. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!