Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék egyedül is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék egyedül is boldog? 23 éves srác vagyok. Sohasem volt még senkim, és nagyon el vagyok keseredve. DE azt mondják, hogy aki nem tud egyedül boldog lenni, az kapcsolatban sem fog tudni. Nos akkor hogyan lehetnék boldog egyedül?

Figyelt kérdés
2014. szept. 13. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Ezen már én is sokat gondolkoztam, és ha valamit tudok mondani rá, akkor az cáfolatok sokasága. Gondolj bele, hogy rajtunk, "speciális" egyedeken kívül kb. mindenkinek van párja, felesége, férje, élettársa stb. Gondolod, hogy ezek mind tökéletes, boldog emberek? Nekik is ugyanúgy vannak problémáik, ugyanúgy lehetnek elkeseredettek, depressziósak stb. Nem azon áll, vagy bukik a dolog, hogy egyedül mennyire vagyunk boldogok.


Arról lehet itt szó, hogy túlzottan félreértjük ill. szó szerint értelmezzük ezt a mondást. Inkább arról lehet itt szó, az lehet a lényeg, hogy nem szabad azt várni, hogy minden gondunkat megoldaná egy kapcsolat, nem attól kell a megváltást várni.


Nem igaz, hogy amíg nem érjük el a boldogságot egyedül, addig kapcsolatra alkalmatlanok vagyunk. Addig vagyunk azok, amíg úgy gondoljuk/érezzük, hogy ez minden bajunk forrása, és hogy ez megoldaná a világ problémáit.

2014. szept. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Az emberek hulyek es hulyesegeket beszelnek remelem ennyi eleg: D
2014. szept. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Marmint ezt a masodik reszre ertettem. Az elso reszre csak te tudhatod a valaszt de jelenlegi helyzetben lehet, hogy a baratno lenne a megoldas.
2014. szept. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez csak egy idióta terelés, nem szabad hallgatni az ilyen "közbölcsességnek" tartott ökörségekre. Te tudod mit érzel, mire van szükséged. Ha barátnőre, akkor arra. Keresd meg, hogy mi áll közötted és a célod között, és küzdd le. Persze tudom, mondani könnyű, de másnak is sikerült már. Hajrá!
2014. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én magam állok ott :S
2014. szept. 13. 16:57
 6/6 anonim válasza:
üdv, a bibliában olvashatunk az egyedülállóság ajándékáról, de csak azoknak ajánlja ezt Isten, akik féken tudják tartani magukat. Jézus azt mondta, hogy boldogok, akik tudatában vannak szellemi szükségleteiknek. azaz ha csak fizikai szükségleteiddel törödsz, nem lehetsz boldog, és megelégedett. valójában aki a kicsivel is megelékszik, az sűrűbben megelégedett. azt is írja még a biblia, hogy amiben minket elítél minket a szívünk, mivel Isten nagyobb a szívünknél, sokszor ő látjaaz indítékaink okait is, és emiatt Ő meg tud bocsájtani neked is, és nekem is. sokszor az is elég, ha imádkozunk hozzá. te szoktál imádkozni, azaz személyes beszélgetést folytatni a Teremtővel?
2014. szept. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!