Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom csúnyán beszél ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom csúnyán beszél ha szexet akar, elvárja tőlem, hogy mindig legyen, és én kezdeményezzek ez normális?

Figyelt kérdés
Sokáig dolgozom, utána még ott van a gyerek is. Ha szexet akar, azt mondja én a szexrabszolgája vagyok, meg akar dni, vagy szjam le, ez a kötelességem. Én ezt nem így gondolom, ketten kellünk hozzá. Sokszor fáradt vagyok, és ha ilyeneket mond, a kedvem is elmegy tőle. Beszéltünk már erről, hogy ne várja el tőlem ezeket, csak ha ő is tesz érte. De szerinte a nőnek mindent meg kell tennie.
2014. szept. 17. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
A parodnak mondd meg ilyenkor hogy fekudjon le es aludjon egyet!
2014. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a szex kettőtökről szól és a szerelmetekről, nem róla..
2014. szept. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy egy ilyen primitív nyomoréknak minek szültél gyereket.... :)
2014. szept. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mivanveletek? ***** válasza:
Milyen szexrabszolga....,?? Nem csodàlom,hogy elmegy a kedved mindentől....A pasid meg csak egyes egoista paraszt...Gondolom ha màr gyermeked is van,Nem 16 vagy...Mièrt is tűröd el,hogy ìgy beszèljen veled??
2014. szept. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem mindig ilyen, szeretjük egymást, de néha előjön belőle a trágárság.
2014. szept. 17. 15:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Párodnak egy gyors és egyszerű terápiára van szüksége:

1.) Ás egy 2,5 x 1 x 2 méteres gödröt.

2.) Gödör szélére áll és szájába helyez egy cián kapszulát

3.) Halántékjához emelsz egy parabellumot

4.) Parancsszóra ráharap a kapszulára, te pedig meghúzod a ravaszt.

2014. szept. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de ez nem trágárság, hanem primitívség, lenézés. Ha benned semmiféle méltóság nincs, akkor érthető, ha ezt tűröd.
2014. szept. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a parod egy bunko, mindenfele empatia nelkul.
2014. szept. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Marha eccerű.

Ha látod rajta, hogy fáradt, mint a dög, akkor tájékoztasd róla, hogy most pedig alvás helyett dug,ni nyalni fog egy órát, mert ez neki férfiúi kötelessége.

2016. febr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!