Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy kiadnám a szívemben lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy kiadnám a szívemben lévő hatalmas szeretetet, de úgy érzem nincs olyan lány, ki képes lenne elfogadni, s feltétel nélkül szeretni. Hogy lehet egyáltalán azt elfogadni, hogy az ember egyedül fogja leélni az életét?

Figyelt kérdés
2014. szept. 22. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem elég könnyű volt azt a tényt elfogadni, hogy egyedül leszek. :) Szabadág, minden csak nézőpont kérdése!
2014. szept. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
El lehet fogadni, ne gondolj mindig arra, hogy szeretnel egy tarsat, hanem tuzzel ki celokat es azokkal legyel elfoglalva. Lehet egyedul is leelni az eletet, es lehet ugy is tartalmasan leelni. Pl en most tanulok, utana jo munkehlyet szeretnek, utana utazzni, ha nem lesz tarsam, akkor orokbefogadok 1 vagy 2 gyereket es teljes lesz az eletem.
2014. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy van olyan lány, aki képes lenne elfogadni! Azt, hogy el lehet e fogadni én kétlem, legalább is teljes mértékben én soha nem tudnám elfogadni. Kaphatok óriási szeretetet mástól is, de az soha sem lesz olyan fajta, mint amit egy társ tudna adni.
2014. szept. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!