Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány leginkább bunkó/sz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány leginkább bunkó/szemét pasikat fogott ki, akkor miért (szinte) mindig azt kapja, hogy biztos a normálisakat "barátzónázta", meg, hogy direkt a tapló alfahímekre hajt?

Figyelt kérdés

Miért nehéz elismerni, hogy sok hulladék pasi van ugyanúgy, ahogy sok értéktelen nő (ezt persze az összes rinyakan dalolja minden egyes nap)?


Nekem ugyan van rendes, jólelkű barátom, de mielőtt összejöttem volna vele, rengeteg elmebeteg szeméttel büntetett a balsors, és több barátnőm is hasonló ügyekről tud beszámolni.

Néha a legszelídebbnek tűnő pasik a legveszélyesebb.

Azt is megjegyezném, hogy a sikertelenségüket MINDIG a nők cselekedeteivel magyarázó, folyamatosan mártírkodó, magukat "jófiúnak" titulált csávók úgy 90%-ban undorító, elviselhetetlen természettel rendelkeznek (tapasztalat, ugyanis én ilyeneknek is adtam esélyt az ismerkedésre régebben).


Ne értsen félre senki, nem vagyok feminista, nem tagadom, hogy a nők frontján is siralmas a helyzet, de most nem ez a téma. Arra vagyok kíváncsi, hogy miért elképzelhetetlen, hogy egy nőt is érhet balszerencse úgy is, hogy nem az értéktelen, nagypofájú menőcsávükra hajt...

Nem vagyok férfigyűlölő, csak a bunkó/szánalmas/szemét férfiakkal van problémám, a normális pasikat tisztelem, értékelem, becsülöm.



2014. szept. 23. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak nem lattad a kérdésem? :D pont ugyan ezen gondolkoztam
2014. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én bevallom, hogy azon a véleményen vagyok, amit te támadsz. Azért gondolom így, mert ezt látom a környezetemben... Nem vagyok én egy áldott jó pasi, de nekem sem sok lány adott eddig esélyt az életemben, aki pedig igen, az is elhagyott később egy nagypofájú patkányért, aki még veri is... persze szigorúan miután 3 év után elfogyott a pénzem és anyagi nehézségek következtek.


Más lány ismerőseim pedig sorban jönnek össze a szemetebbnél szemetebb férgekkel és utána nekem rinyálnak (akivel még egy találkozóra sem futotta), hogy milyen szemetek a pasik...

2014. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerű a nyomiknak nem jár nő.


Azok sírnak hogy a nők csak a bunkókra buknak.

2014. szept. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, én nem állítom, hogy nem fordulható elő az általad leírt forgatókönyv, mert tuti van ilyen, nem is egy. De elenyésző azokhoz az esetekhez képest, amit támadsz. Az biztos, hogy a jófiúk között is van pár, aki csak azt mondja magáról, közben nem is az, vagy az, csak tényleg elviselhetetlen a természete. Viszont én is tapasztalatból írom, hogy sajnos igazat kell adjak a másik oldal felvetéseinek, a 90%-od iszonyatosan túlzó.
2014. szept. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát érdekes módon én az utcán,de az egyetemen is ezt látom,hogy a lányok/nők csak a bunkó gyerekekkel hajlandóak szóba állni egyáltalán... Annyi normális és valóban rendes,odafigyelő srác van pedig.Csak hát ugye őket észre sem veszik ténylegesen.És ezt az ismerőseim körében mindenhol így látom,na de beszéltem én ilyen bunkó gyerekkel egyetemen is,van barátnője is,és mellette még 2 csajjal csalja a barátnőjét folyamatosan.Ilyen történetet már a sokadik embertől hallottam,és büszkék is rá ráadásul...na ennyit erről.

Én meg még csak esélyt sem kaptam soha egy lánytól se,egy randira vagy bármire.Ez a tapasztalat.

23/F

2014. szept. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, szépen kifejtetted a kettős mérce fogalmát, már csak a sztereotípia jelentésével kéne tisztában lenned.

Ugyanezt a kérdést fel lehetne tenni nőkre vonatkoztatva is, akkor viszont teljesen feleslegesen tipizáltál nemekre.


"de most nem ez a téma" - Olyan kérdést teszel fel, amire egy teljes válaszhoz igenis elengedhetetlen lenne mindkét oldalt nézni. De már nekifutásból ignorálod még a lehetőségét is, akkor mégis hogy adjunk neked érdemi választ?

2014. okt. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!