Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jönnek be nekem ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek be nekem ennyire az egyenruhás pasik?

Figyelt kérdés

18/L

Múltkor is kórházban voltam látogatóban és szembe jöttek velem mentősök és 2 rendőr. Annyira beindultam rájuk:D

Meg nagyon tetszenek még a katonák is. A barátnőm tesója katona és állati dögös a szerkóban. A barátnőm is oda van az egyenrucikért. Komolyan mikor történelem órán háborús filmeket nézettek velünk. (II.vh) akkor sem maga filmet néztük, hanem hogy milyen dögösek a náci pasik meg a szerkójukat. A barátom meg ügyvéd.:D


2014. szept. 25. 14:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
igen 10 év különbség és akkor? a szüleim elfogadták, szeretem őt és ő is szeret engem.:))
2014. szept. 25. 14:44
 12/13 anonim ***** válasza:
Az egyenruha azokat vonzza, akit nem érdekel, hogy milyen ember is van alatta igazából. Én speciel már nem is járok sehová a gyakorlómban, inkább civilben jövök haza a laktanyából is, mert a vonzalom amit a lányok mutatnak egy darabig izgalmas, aztán meg szánalmas. Ha nem lenne rajtam olyankor egyenruha, biztos nem jönnének.
2014. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
engem azért érdekel maga a pasi is. Már jártam nem egy fiúval aki nem volt egyenrúhás, jártam olyannal is aki volt. Mondjuk az egy mentős volt. És ott sem az első volt az egyenruha, csak jobban tetszenek az olyanok akik azt viselik
2014. szept. 25. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!