Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barátnőmről kiderült,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőmről kiderült, hogy?

Figyelt kérdés
Egy nagyon rossz, sunyi aljas féreg. Nem fogom részletezni, a lényeg, hogy most lettem vele tisztában. Kiakarom iktatni az életemből, de sajnos egy osztályba járok vele, és ott közös a legjobb barátnőnk, aki a legnormálisabb lány az egész osztályból és a legjobb barát akit el lehet képzelni, de mivel ő jóba van ezzel a csajjal is akivel eddig én is, és a közös baràtnőnk mindkettőnkkel jó viszonyban ban, pártatlan maradt ebben az összeveszésben. Kérdés: hogy iktassam ki azt a csajt az életemből, anélkül, hogy elveszíteném a másik legjobb barátnőmet. (Aki vele is nagyon jóba van)? Minden ötlet megoldás jöhet, nem érdekel milyen gonosz. nagyon elegem van abból a csajból már megőrülök és nem tudom hogy mit kéne tennem mert az ha kitúrnán kicsit az ő taktikajának felelne meg. És előbb halok meg mint hogy olyan legyek mint ő.
2014. okt. 12. 22:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mit tett szegény? Nagyon nehéz lesz, nem adok ötletet, mert nekem sincs. L
2014. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Ha egy osztályba jársz vele mindenképpen kényelmetlen lenne, szóval szerintem legyél demokratikus, beszéld meg vele a problémáidat, próbáld vele rendezni a viszonyod. Így bárhogy alakulnak is a dolgok, a Te lelkiismereted tiszta marad.
2014. okt. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Öld meg és a hulláját dobd ki az ablakon!
2014. okt. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Tibohr ***** válasza:
58%
Bérgyilkos , válrol indíthatós rakéta, macheta , magnum 82-es beretta stb
2014. okt. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem sajnálnád, ha tudnád mit tett. Most nem kibeszélnj akarom vagy csoportos sajnalkozast tartani, hanem gyors lényegretörő megoldást találni.
2014. okt. 12. 22:48
 6/17 A kérdező kommentje:
*normális ötleteket kérek, sajnos nem ölhetem meg.
2014. okt. 12. 22:50
 7/17 anonim ***** válasza:

Akkor lesd meg ezt :)


[link]

2014. okt. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem alazzd le a csajt,úgy hogy megutalja mki
2014. okt. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
keseld meg vagy fogadj bergyilkost
2014. okt. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Egy kreatív ember sincs itt, én komoly kérdést tettem fel nem értem miért nem adtok komoly valaszt
2014. okt. 12. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!