Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet feldolgozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni egy szakítást? Én annyira próbálkozok, már eltelt egy hónap de valahányszor meglátom az iskolában a egyszerűen.

Figyelt kérdés
egyszerűen, elkap a sírógörcs de egyben boldog is vagyok hogy láthatom, én még mindig szeretem és nem értem ő neki nem is hiányzik a velem együtt töltött idő? Annyira természetes. Mintha csak egy gyors kis kalandos rész lettem volna az életében, aztán mintha csak rám unt volna. Úgy érzem magam mint egy használt papírzsepi. Egyszerűen nem értem.Ő volt az első fiúm. 7 hónapig jártunk. Ő szakított velem, azzal hogy kiszeretett belőlem.De én egyszerűen nem értem... annyira szeretem még. Tényleg ilyen hamar túl tudott lépni az együtt töltött időn? Nekem ez miért nem megy?

2014. okt. 17. 18:00
 1/6 anonim válasza:

7 hónap sok idő. Biztosan eszébe jutnak emlékek. Semmiképpen se mutasd ki az érzelmeidet előtte. MEnj emelt fővel el mellette. Mintha jól lennél. Egy idő után TALÁN megszokod és jól is leszel! Járj el szórakozni, ismerkedj.... Lesz még ilyen. Mindenki átesik ezeken. Túl kell élni. Kitartás!!!

Az én 'pasim' azt mondta majd kiforrja magát a kapcsolatunk. JAh... kiforrta. összeállt egy 2gyerekes anyával. :D

2014. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbálkozok, de egyszerűen már nem bírom ezt. És ő annyira jól van. Annyira hiányzik. :(
2014. okt. 17. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Első körben ajánlom figyelmedbe a " visszaszerzem az exem" könyvet. Ha nem szeretnéd visszaszerezni, akkor is nagyon sok mindenben segít előre lépni a saját életedben.

Nekem nincs meg, de másoktól hallottam róla hogy nagyon hasznos.

Próbálj meg egyre szebb és vidámabb lenni. Tegyél meg mindent a saját jó közérzetedért. Edzés, fogyókúra , frizura, szoli...ami neked a szépséget jelenti. Ettől jobb közérzeted lesz és ezt fogod sugározni felé. A cél hogy ugyanolyan sugárzó legyél mint amikor belédszeretett. Ezt összetört szívvel és lélekkel nehéz színészkedni, ezért tegyél érte hogy egyre jobban érezd magad a bőrödben. Ha fájdalmat próbáld meg otthon átélni amikor senki sem lát. A suliban legyél önmagad még jobb kiadása.

2014. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ha nem kellesz neki ne sajnáld a dolgot, fiatal vagy még, majd lesz más. A körülményeket ugyan nem ismerem, de lehet nem voltál ludas a dologban.

Ha van kedved beszélgetni írhatsz privit, hátha tudok segíteni! :)

2014. okt. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sajnálom! engem is hét hónap után dobtak, élni akarok még, egy ilyen kapcsolathoz, mint a mienk, tíz évvel idősebbnek kéne lennem, most nem akarok kötöttségeket dumával... azzal a csajjal fél évet járt akivel az utolsó időkben megcsalt, szóval kamu vlt az egész, utólag derültek ki dolgokat, szóval megértelek!

tudom, hogy most eszetlenül fáj, de ő túllépett... már ki tudja, mióta. egy szakítás nem egy nap alatt érik meg az emberben, és ő már végére ért egy olyan, saját maga által kiváltott folyamatban, amit nálad egy külső erő indított el, most... csak az időt tudom mondani, mint gyógyító, mást nem, nem fogom feltalálni a spanyolviaszt. azt tudom még tanácsolni, hogy próbálj minél kevesebbet agyalni a miérteken. tudom, hogy lehetetlen, de próbálj meg. én amíg az exem nevét nézegettem a chatben, mindig azt gondoltam, hogy szeretlek (ez egyébként egy korábbi exemre is igaz), az segített, amikor kiderültek az aljasságai (hű de szívesen mondtam volna csúnyábbat :D) és akkor a barátnőm tiltotta nekem, mert nekem remegett a kezem a sírástól. próbálj te is elhatárolódni a sráctól, próbáld ne keresni a tekinteteddel, töröld, ha kell, tilsd is, mert amíg folyton őt lesed, csak neked lesz rosszabb, ez tapasztalat.

2014. okt. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha eldöntötted, hogy el akarod engedni és ezért bármit meg is tennél, akkor képzeld őt egy forró krumplinak és ahogy azt eldobod a kezedből. úgy dobd el őt is! A gyakorlatban meg is csinálhatod egy forró krumplival!
2014. okt. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!