Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt, hogy bulin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt, hogy bulin kavarásból mindenképpen lesz valami?

Figyelt kérdés

Tegnap kavartam egy fiúval, nem teljesen józanon. Ma már írt, hogy "megmozgattam benne valamit és mindenképpen szeretne velem találkozni".

Persze, ez kedves, de én viszolygok szegénytől...Nem azért, mert csúnya lenne vagy ilyesmi, csak nagyon nem vagyunk egy világ, nem tudnám tisztelni úgy, ahogy azt egy kapcsolathoz kellene. Már megmondtam neki, hogy szerintem ez nem jó ötlet, de erősködik.

Mit tegyek?

17L



2014. okt. 18. 11:20
 1/3 anonim válasza:
Szia. Ugyan így jártam én is egy sráccal. Az ilyenekkel kicsit bunkón kell bánni, hogy észre vegye magát, mert az erőszakoskodást nem fogja abbahagyni. Ne írj neki vissza és kész. Egy idő után megunja.
2014. okt. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"bulin kavarásból" <> "én viszolygok szegénytől"


gratulálok

2014. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minek kavartál akkor vele?
2014. okt. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!