Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok melyik srác jönne be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyik srác jönne be nektek a kettő közül?

Figyelt kérdés
Aki drága(márkás) ruhákban jár de bunkó vagy aki pár ezer ft-os kínai boltból való ruhát visel de kedves,helyes és különb a természete mint annak a bunkó márkás ruhákban járkáló fiúnak.?

2014. okt. 18. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
amelyiknek nagyobb a pénisze
2014. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Második..

De nem ennyiből áll egy fiú, ezek alapján nem lehet eldönteni valakiről, milyen is igazán. Szóval erre itt ne nagyon alapozz.

2014. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
akik tetszenek nekem lányok 90%-ának a bunkó jön be... ez van
2014. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Második nyilván. És szerencsére az ismeretségi körömből szinte mindenki azt választaná!
2014. okt. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Első,tudj róla,hogy lepontoztalak:D
2014. okt. 18. 18:27
 6/11 anonim ***** válasza:
A második... Én sem márkás cuccokban járok, nálam ez nem lényeg... ^^
2014. okt. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6# Szóval nem érdekelnek a bunkók? xd
2014. okt. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok.

Miért, ebben mi a furcsa?

2014. okt. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1# vok.

Nyugodtan pontozz le, én legalább azt választom, akivel élvezek együtt lenni, nem pedig azt, aki bunkó, vagy gazdag, vagy kínai ruhákban jár, azok csak másodlagos dolgok, ha nem élvezel vele lenni, akkor tök mindegy, hogy milyen külsőre, belsőre...

2014. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Így a 2. Egyébként attól, hogy valaki nem drága cuccokban virít, lehet stílusos, egyedi, igényes.
2014. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!