Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mindig összeillő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mindig összeillő fehérneműt vesztek fel, ha találkoztok a pasitokkal?

Figyelt kérdés
passzoló melltartót és bugyit, ami így egyben egy szett. nekem csak néhány ilyenem van, mert a szebbek elég drágák így egyben és őszintén szólva nem szívesen adok ki 1500-2000 forintot egyetlen bugyiért. inkább csak arra szoktam figyelni, hogy pl fekete melltartóhoz fekete bugyi vagy mintáshoz ne vegyek fel másik mintásat. van aki mindig ilyen szettekben nyomja? van aki egyáltalán nem foglalkozik ezzel? fiúk, érdekel titeket egyáltalán az ilyesmi?

2014. okt. 20. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva sose nézem,hogy mennyire passzol a melltartóm a bugyimhoz. Én nagyon szeretem a szép szexis fehérneműket, de szerintem minket nőket jobban érdekel ez, mint a férfiakat, hogy mi van rajtunk.:D Még, ha fehérnemű is... Az én barátomat egyáltalán nem zavarja és van, hogy észre sem veszi, ha szettet veszek fel és esetleg új...


Ezen nem sértődök meg, egyszerűen tudom, hogy nem a ruha, hanem az alatta lévő dologra kíváncsi.:D De biztos vannak olyan férfiak is, akik megfigyelik.:)

2014. okt. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát ööö

van szettem

de alapesetben nem érdekel mi van rajtam :-)


más kérdés ha tudom h szex lesz ... akkor erre odafigyelek

már csak magam miatt is mert én szexisebnek érzem magam benne :-)

2014. okt. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

jaa úgy értettem, hogy ha tudjátok, hogy lesz szex is! onnan jutott eszembe, hogy egyik barátnőmnek ez a mániája és ő mindig csak szettben vesz fehérneműt és aztán elgondolkoztam, hogy lehet minden lány így csinálja, csak én nem?:D


amúgy az én pasim (sajnos?) figyel erre is, nyilván nem túl fontos neki, hogy mi van rajtam, (ő is mondta már, hogy nem a ruha számít, hanem ami alatta van haha), de észreveszi pl ha valami új vagy ha nem úgy készültem, hogy lesz szex és nem annyira csini.

2014. okt. 20. 12:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Van szett nekem is, de nem igazán figyelek ilyesmire. Színben anyagban passzoljon annyi elég. Még sose volt rá panasz.
2014. okt. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kkkaks123 válasza:
[link] egy ijen dogleszto csajnak illik :D
2014. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, én mindig szettet szoktam felvenni, ha tudom, hogy lesz szex is. Mondjuk elég fehérnemű-mániás vagyok. :D A hétköznapokon is figyelek arra, hogy fekete melltartóhoz fekete bugyit fel, stb., de persze akkor nem ragaszkodom ahhoz, hogy összetartozó legyen.
2015. jan. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát való igaz, hogy a férfiak leginkább azt akarják, hogy minél előbb lekerüljön az a fehérnemű, de azt kell mondjam, nagyon is izgató a fehérneműs test, hiszen egyfajta csábító ígéret, már csak a lényeget takarja rafináltan. Szóval azért a fehérnemű is vastagon része, kelléke az előjátéknak. De azt egyáltalán nem figyeljük, hogy szett-e vagy se. A lényeg, h a bugyi és a meltartó is jól álljon a lánynak, izgató legyen, és most az mindegy, milyen anyag v fazon, bármi lehet szexi bárkin. Egy tornacipős, trikós, farmeres lányon egy nem csipkeköltemény is lehet izgató.


40F

2015. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!