Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én tartom oltári nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tartom oltári nagy baromságnak azt, hogy valaki konkrét elvárások alapján keres magának párt?

Figyelt kérdés

Pedig nagyon sok lány van így. Még a haj meg a szemszínt is megszabják, a cm pontosságú magasságkritériumról nem is beszélve. Ez nem csak hogy felszínes, de igen hülye dolog is.

Nekem férfiként ez nagyon fura. Nekem is van zsánerem, a barna szemű, barna hajú, fitos orrú csajok, de ugyanúgy megtudnak tetszeni a szőke hajú vagy a kék szemű lányok, topmodellnek sem kell lennie, sőt lehet ducibb is, a teltebb formák is jól tudnak kinézni. De nem is ez a fontos, hanem hogy belsőre passzoljon.

Lényeg a lényeg, nincsenek konkrét elvárásaim, nem lista alapján választok barátnőt, hanem hagyom, hogy "megtaláljon a szerelem".



2014. okt. 20. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Dettó
2014. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

volt itt egy srác, aki egy oldalas listát vezetett az elvárásairól, és mindenhova bemásolta

na az egy barom volt :D

2014. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Más ember élete helyett a sajátoddal törődj.

Van akinek van és bele is bukik,sőt az elvárásai megvannak,aztán meglát valakit aki nem olyan megtetszik neki és kész,szóval hülyeség a javából.

2014. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"hagyom, hogy "megtaláljon a szerelem"." Mármint karbatett kézzel várod, hogy majd lesz egyszer egy olyan angyali leányzó aki majd odamegy hozzád és azt mondja majd h tetszel nekem és ismerjük meg egymást?


Na azt várhatod.

2014. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha neki úgy jó és attól boldogabb,akkor csinálja.
2014. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Én inkább életszerűtlennek nevezném :DDDD

simán előfordul, hogy meglátja és beleszeret egy hót nem olyan illetőbe mint amit elképzelt :D

Szerintem felesleges ezen kattogni, ha szerelmes lesz úgy is borul az egész :)

2014. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4# sose tudhatod
2014. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez szerintem úgy működik, hogy az embernek van egy zsánere - de amikor szerelmes lesz, úgyis sutba dobja az egészet. Én is a magas barnákért voltam oda mindig, a párom mégis egy alacsony, szőke srác lett. Ma már egy barnáért nem adnám :D
2014. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Költőnő? ***** válasza:
100%
Írogassák csak a listájukat, ők nem hinném h boldog emberek lennének v elégedettek. S míg ilyen rugalmatlanok; nem is lesznek soha azok.
2014. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg furi... Nekem a haj és szemszín mindegy, magasságban is csak egy körülbelüli szám van...
2014. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!