Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket mennyire érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mennyire érdekel, hogy egy lány oda figyeljen magára?

Figyelt kérdés

Mármint arra, hogy a körme mindig le legyen vágva, hogy szép ruhákba járjon, a haja ne legyen szénaboglya stb.

Tetszik nektek az, ha egy lány próbál csinosan öltözködni? (Ez a visszafogottan csinost jelenti, nem a vakolatot az arcán).



2014. okt. 23. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
ez alap nem ?:
2014. okt. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem. Vagyis, nem tudom...

Lehet, hogy a fiúknak jobban tetszik a rikító tornacipős, sport nadrágos lányok.

Vagy a stílusosan öltözködök? Hát, szóval ezért a kérdés. Nem tudom, hogy mi tetszik nektek.

2014. okt. 23. 11:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez relatív, hogy kinek mi tetszik. Egyiknek a magassarkús, szőke nő, másiknak a tornacipős vagány csaj. Stb...
2014. okt. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A szép ruha nem elvárás, de az igen, hogy ne hanyagolja el magát.

23/F

2014. okt. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ez számomra is alap. Nagyon nem szeretem a "tömeglányokat". A bájos, nőies külsejű lányok az igazán vonzóak szerintem. Viszont ennek belülről kell jönnie. Ha ez csak egy erőltetett próbálkozás a másiknak való megfelelésre, akkor az már inkább sznobság, és az egyáltalán nem vonzó. 23/f
2014. okt. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdező korod,nemed elárulnád? Köszi
2014. okt. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem érdekel a szép megjelenés.
2014. okt. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is fontos az ápoltsag és a jó megjelenés,én is ilyen vagyok,ffi létemre,nôben akkor pláne fontos
2014. okt. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Azt még megértem, hogy házon kívül elvárt a rendezett megjelenés és én alapból ápolt vagyok, rendszeresen tisztálkodom, stb. DE! Azért remélem, azt senki nem képzeli, hogy hétvégente, amikor ki se dugom az orrom a szobámból, vagy beteg vagyok, itthon is kifutóruhában lejtek. Előfordulhat, hogy nem fésülködöm meg, nem mosom ki a csipát a szememből és fogat mosni is csak délben jut eszembe. De ha valaki igazán szeret, az két számmal nagyobb pólóban, mackónadrágban is szeret.

Ez a véleményem.


16/L

2014. okt. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semennyire
2014. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!