Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Befelé forduló mellbimbó:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befelé forduló mellbimbó: nagyon taszító?

Figyelt kérdés

sajnos az enyém ilyen. hideg és ingerlés hatására 'előbújik' és akkor rendes, de egyébként alig látszik. emiatt nagyon szégyenlős és gátlásos vagyok, nem szeretem a melleimet mutogatni, pedig amúgy nem lenne baj velük.


tudom, hogy aki szeret, az így fogad el blabla, ilyesmiket ne írjatok most, csak őszinte véleményt: szerintetek ez nagyon lelombozó, csúnya? főleg fiúk véleménye érdekelne, de lányok is írhatnak, akik esetleg hasonló cipőben járnak. hogyan békéljek meg ezzel a fogyatékosságommal? lehet valamit tenni ellene a műtéten kívül? niplette mellbimbókiemelőt használt már valaki?



2014. okt. 30. 16:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanilyen, és nem jött még rá panasz :)
2014. okt. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
#20-as: Na, kellett ezt kimondani, most meg már a mellméretén fog parázni szerencsétlen bolond :)
2014. okt. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
nyád a szerencsétlen bolond, hogy megszült. namár. a kérdésre reagáljatok, ne 'oltogassatok'. nem fogok a mellméretemen parázni, mert az nem érdekel, szerintem a vékonyabb alkathoz jobban illenek a kis mellek, de ez most teljesen mindegy, engem a mellbimbóm zavar csak.
2014. okt. 30. 18:21
 24/25 anonim ***** válasza:

szerintem semmi baj nincs az ilyen mellekkel :)

20f

2014. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Babakellék-boltban van mellbimbó-kiemelő, kiszívó, az segít, kifordítja. Pl. Elefáni, de patikában is biztos kapható. Pár ezer forint, kis műanyag szerkezet, pumpa.
2018. szept. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!