Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baratságot vagy többet akar?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratságot vagy többet akar? (Tobbi lent) FONTOS

Figyelt kérdés
Nem tudom mire veljem a jeleit : Mostanaban feltunt hogy egy fiu mindig ram nez 6-8 masodpercekig nez es eleg furcsa, meg mindig amikor beszelgetek vele akkor hulyeskedik velem meg tarsastancon is egyutt tancolunk es nagyon kozel huz magahoz hogy,mar zavarba jovok es meszirrol is ram ram pillant. Meg volt olyan hogy,elvette a salam meg ilyenek es Szeretnem kerni a segitsegetek mert nem tudom hogy baratsagot vagy tobbet akar! :)
2014. okt. 30. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Tetszel neki! Méghozzá nagyon!
2014. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem többet.

Én ha csak barátkozni akarok, akkor nem vagyok zavarban. Legalábbis kevésbé. :)

2014. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
többet akar...
2014. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!