Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire szánalmas igaz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire szánalmas igaz? Elutasítottam egy srácot aki belém volt zúgva kb. fél évig nem beszéltünk utánna, most meg látom hogy ilyen tipikus tinipitsákkal fényképezkedik és ilyenekkel szex-szel (többektől is hallottam).

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 17:26
1 2
 11/13 _Harry Potter_ ***** válasza:

Sziasztok!


A Kérdezőnek:


Egyáltalán nem szánalmas, nagyon helyes, amit a srác csinál. Ez a helyes férfi mentalitás: ha elutasít egy nő, akkor továbbmenni a következőhöz, és élni az életet, nem pedig szomorkodni amiatt, aki elutasított.


Őszintén szólva nem is értem, hogy egyáltalán miért tetted fel ezt a kérdést. Bántja a büszkeséged, hogy egy srácnak nem te kellesz? Mégis mit vártál, hogy egész életében utánad fog szomorkodni, vagy hogy gondoltad ezt?


De amint látom, ezt a "sokkot" még a mai napig nem sikerült feldolgoznod, hiszen a kérdés kiírása óta eltelt majdnem egy év, te pedig még mindig ezen a témán lovagolsz... xD

2015. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Látom mindenki a pasi pártját fogja..

azért engem nőként ugyanugy zavar,h szeretek valakit, igaz h elutasítottam,de bizonyos okok miatt nem lehetünk együtt. Ha ő is szeret,meg szerelmet vall, akkor johogy idegesít h azt hallom h más nővel k-félt...

2016. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

17:54:


Idegeskedhetsz ha neked jólesik, de akkor sem várhatod el hogy akkor ő most élete végéig egyedül maradjon.

2016. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!