Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mennyi idő után unjátok meg azt a nőt, akibe nem vagytok szerelmesek?

Figyelt kérdés
Ha külsőre nagyon bejön, jó vele a szex, és emberileg is úgy ahogy elvagytok, de egyáltalán nem vagytok kicsit se szerelmesek egymásba, nem terveztek hosszútávra. Egy ilyen helyzetben mondjuk, hogy együtt tudtok lenni minden nap (pl egy nyaraláson), akár egy nap többször is, amennyiszer csak megkívánjátok. Akkor kb hány nap vagy hét után unjátok meg annyira, hogy úgy érzitek, szép volt, jó volt, de elég volt?

2014. nov. 4. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

öcsém szokott így lenni.

évekig benne van az adott kapcsolatban, mert szereti a lányt, imád vele lenni, mégse szerelmes. az állandó kapcsolatai mellett mndig voltak más lányok, pár órára, hétre, hónapra.

én ezt sosem értettem, de egész közelről látom, hogy van ilyen (én nő vagyok).

2014. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden ffi más,vki hetekig,van aki hónapokig is ellene így!

Szex lenne amúgy,úgy gondolod?

2014. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, szex lenne, és csak az, vagy úgy, hogy szinte "össze vannak zárva" (pl kempingben, faházban, egész nap együtt), vagy pedig külön-külön élik a hétköznapjaikat, de minden egyes nap találkoznak 2-3 órára, és akkor csak szex van. Gondolom, az elején még nagyon kívánja a pasi a nőt, és a vadászösztön is benne van, hogy "jó lenne megszerezni a zsákmányt", de ez hamar alábbhagy, ha már megvan a "trófea" és emellett nincs köztük szerelem.
2014. nov. 4. 17:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Én lehet hónapokig is ellenben így,miért a kérdés amúgy?
2014. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!