Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyenek az álom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyenek az álom férfiak, akiknek 1 nő sem tudna ellenállni?

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 11. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezeknek a homoszexuális férfiak nem tudnak ellenállni maximum. :)


Nekem nem jönnek be.

2014. nov. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem korán van még ehhez...
2014. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fúj
2014. nov. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Maximum rémálom!

Egyik sem kéne..

Mindenkinek megvan az az ember akinek képtelen ellenállni..de még jó,h ez mindenkinek más!

2014. nov. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Furcsa, hogy most itt mindenki visszakozik, mert elvileg ezek egy női magazin modell férfiak képei. A Playgirl címlapfiúi. Azt a magazint szerintem nők veszik.

Ha magamból indulok ki, akkor azt mondanám, hogy a Playboy címlaplányok mind szép lányok, még akkor is, ha pont nem az eseteim attól még nem undorodok tőlük.

2014. nov. 11. 16:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan férfi, akinek egyetlen nő sem tudna ellenállni. Ezek a sablonszépfiúk sem jönnek be mindenkinek.
2014. nov. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy nőre akkor is lehet mondani, hogy szép, ha dekoratív, szép a haja, jó a teste stb. Egy férfi viszont ha az arca, kiállása alapján nem jön be, akkor szerintem mindegy.

Egyébként belinkelsz egy csomó ízléstelen képet, ahogy egy szál farokban férfiak virítanak, mit vársz? Egy nőnek erről nem pont az álompasi kifejezés jut eszébe.

2014. nov. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Egyébként belinkelsz egy csomó ízléstelen képet, ahogy egy szál farokban férfiak virítanak, mit vársz? Egy nőnek erről nem pont az álompasi kifejezés jut eszébe."


Érdekes, akkor a Playgirl-be miért nem szmokingban feszítenek? Női magazinos fotók.

2014. nov. 11. 18:58
 9/9 anonim ***** válasza:

#8


Egyszer nem láttam még nőket, hogy ezt a magazint vennék és nem tudok senkiről aki olvasná. Szerintem hiába nőknek készítik, csak melegekről vagy kiéhezett 50 feletti nénikről tudom elképzelni, hogy megveszik és ezekre a képekre élvezkednek.

2014. nov. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!