Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez? Bármily furcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszter04 kérdése:

Mit jelent ez? Bármily furcsán is hangzik ez az igazság. Én 15 vagyok a szüleim elváltak és apukám újraházasodott. Apukám feleségének a keresztfia a másik szereplője a történetemnek. (többi lent)

Figyelt kérdés

Ő az én fogadott unokatesóm. (19 Éves) Van barátnője de gondjaik vannak.

Ma mamáméknál voltunk egész nap velem volt a barátnőjét kerülte.Az első érdekes dolog:odabújtam hozzá kb 2 cm re volt a szánk,ő sóhajtott egyet és közelebb hajolt aztán elkapta a fejét...kb 2 mm-ren múlt hogy megcsókoljon.Második furcsaság: én megmaszíroztam a hátát(beültem mögé)először elkezdte simogatni a lábam és egyre feljebb csúszott a keze...hátradőlt a vállamra én meg a nyakához hajoltam és megpusziltam a nyakát ezek után sóhajtott még egyet és ő is megpuszilta az én nyakam de ő picit harapott is...ezek után nyílik az ajtó és felpattanunk mintha semmi nem történt volna.Elköszönésnél a szemembe nézett adott egy puszit a homlokomra és megölelt. Nemtudom ez mit jelent? Elég furcsa volt és tanácstalan vagyok ...



2014. nov. 16. 01:04
 1/9 anonim ***** válasza:

kívánjátk egymást

szeretitek egymást

2014. nov. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

így most már tudom...(köszi a választ)

az a bökkenő hogyha akarnánk se lehetnénk együtt mivel elítélnének...

2014. nov. 16. 01:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerelmeskedjetek.
2014. nov. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam de nem megoldható másodrészt meg ezzel nem lesz megoldva semmi azon kívül hogy a szexuális vágyunkat kielégítjük...
2014. nov. 16. 01:39
 5/9 anonim ***** válasza:

egyébként te lány vagy?

mert ez nem derült ki,és itt a gyakorin ha nincsenek nemek feltüntetve onnantól egyértelműen homár kérdéssel van dolgunk.

2014. nov. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen lány és bocsi ez egy csúnya baki...
2014. nov. 16. 02:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy szeretitek egymást, lehet, csak be vagytok gerjedve. Ha gondjai vannak a csajával, rég szexelhetett utoljára.
2014. nov. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom hogy előzö este volt az utolsó...
2014. nov. 16. 12:15
 9/9 anonim ***** válasza:
16%
szeretkezz velem kérdező. megmasszírozlak cserébe mindenhol :)
2014. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!