Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 éve szakítottunk, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve szakítottunk, de még ugyanúgy szeretem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fél évig jártunk,de azóta már szakítottunk. 2szer is ujrakeztuk mar,de nem működött. Multhét pénteken elhívott magukhoz egy egyszerű családi körű buliba. Nagyon jó volt a hangulat és a srác ugy becézgetett ahogy régen (nem voltunk egyutt) Életem legszebb napja volt. Ott aludtam nálluk, és sokat beszélgettünk. Megis csókolt,mindenki azt hitte hogy járunk,de ő nem ellenezte. Másnap haza hoztak kocsival,de ugyanugy koszont mint egy barátnak. Aznap este megkérdeztem,hogy miért nem kezdjük újra és azt mondta hogy nem áll készen semmilyen kapcsolatra. Mit csináljak?! Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm!

2014. nov. 20. 08:35
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia! Én is igy jártam a volt párommal. 5 évig szenvedtünk, szakitottunk majd megint együtt voltunk. Ma, 2 évvel az előző szakitás után, boldog párkapcsolatban élek az új párommal, immáron egy éve, a közös otthonunkban. Nagyon szeretem és nevetve tekintek vissza, mennyire nem voltam normális, hogy egy olyat erőltettem, amin látszott, hogy nem fog menni! Semmi más nem volt, csak időpazarlás! Saját tapasztalatból mondom, hogy hagyd az egészet és tereld el a gondolataid, mert akármennyire is fáj, ami egyszer megromlott soha nem lesz már a régi! Ha pedig egy srác azzal takarózik, hogy nem áll készen egy kapcsolatra, az hatalmas kamu. Aki igazán szeret téged, soha nem fog neked ilyet mondani, meg sem fordulna a fejében nélküled élni. Hidd el, nem érdemes vele foglalkozni! Kitartás és nagy levegő, az idő igenis megoldja majd. :)
2014. nov. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
1-2 év kell hozzá! De nem szabad újrakezdeni, úgy nem lehet elfelejteni.
2014. nov. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!