Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakran nagyon erős hiányérzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran nagyon erős hiányérzetem van, hogy jó lenne, ha lenne mellettem valaki, akivel szerethetjük egymást. Mégsem akad egy lány, aki társam lenne. Miért van ez? Ki kell érdemelni a szerelmet?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok.

2014. nov. 20. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés annyi különbséggel hogy én ilyen hiányná fizikai tüneteket produkálok (úgy érzem belülről megfagyok)...


Nem tudom hogyan kell kiérdemelni, nem nagyon jött ez még össze. Találkozni kell valakivel aki elvileg nagyobb hatást fog rád erdméynezni mint a többiek

2014. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Buford Tannen ***** válasza:
45%
i know what you feel bro :/
2014. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

talán a külső a baki..

de az is lehet hogy tutyi-mutyi vagy?!

2014. nov. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem egyszerű ez az egész, mert mindenféle társadalmi elvárásnak igenis meg kell felelni (ha nem akarja az ember még rosszabb helyzetbe hozni magát), ugyanakkor ellentmondásokkal van teli a világ, és az ember feje beleőrül. Engem jelenleg mindenki félig-meddig elmebetegnek tart, vagy minimum furának, a viselkedésem alapján. Én egy embernek szeretnék megfelelni, akit szeretek, és aki engem szeret. De ilyen nincs, és nem fogad el senki, és csak egy hánykolódó bábunak érzem magam, akivel lesz ami lesz, nem érdekli senki... Nem is beszélve arról, hogy mennyi kudarcban volt már részem párkeresés terén idáig is, és teli vagyok begyógyulatlan sebekkel, ami miatt még defektesebbnek tűnök... Miért pont nekem ilyen nehéz az életem, miért???
2014. nov. 20. 23:11
 5/6 anonim válasza:

1.fontos a belso,

2, valamilyen szinten a kulso is

3. Ertem en hogy vagysz a szerelemre, csak arra figyelj hogy ne egy not akarj, hanem azt a bizonyos not.

2014. nov. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha negativ vagy szomoru, csalodptt vagy stb stb azt masok is erzekelik, ha pozitivan allsz hozza a dolgokhoz sikerrsebb lehezsz az eletben el kell adnod magad biztos vannak jo tulajdonsagaid, elotte lelkileg tedd magad rendbe mert ez csak neked megy, aztan legyel tiisztaban a gyengesegeiddel es az. Erossegeixdel ha lelkileg rendbe. Agz azzal pozitiv leszel es kepes leszel megmutatni masoknak is hogy jo vagy fontosak az emberi kapcsolafok, ha lered hogy kellemesen csalodjanak. Benned akkor soksok jo ismerosre. Baratra tehetsz szert

Akik feltoltenek energiaval boldogsaggal es hq jol erzedmagad akkor ezt a lanyok is eszreveszik… ;)

2014. nov. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!