Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az unokatesómtól felfordul a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az unokatesómtól felfordul a gyomrom. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki születési rendellenességgel született: alig tud beszélni, járni, mozogni is alig. Eddig nem is lenne vele problémám, de rámstartolt. Ha tejesen hétköznapi pasi lenne, akkor sem kellene, de mivel teljesen el van szállva magától (azt hiszi, mert ő beteg, neki mindent lehet, minden jár neki - per pillanat még én is- ), akármenniyre is sajnálom a helyzete miatt, de a leghőbb vágyam, hogy békén hagyjon. Többször járkált hozzám (pedig világosan megmondtam, hogy én nem akarok semmit), és egyszer elejtette, hogy lefeküdt egy lánnyal, aki aztán megcsalta, stb. Ahogy beszélt róla, rájöttem, hogy az unokanővéremről beszél, akivel elég jóban voltunk mindig. Eddig is tudtuk, hogy van valami perverziója, mert mindig a különleges pasik vonzották (ágyba bújt már -amiről tudok- négerrel, kínaival, a tanáraival, sőt, amióta dolgozik, még pár tanítványával is). De ez most még nálam is kiborította a bilit, pedig aránylag toleráns vagyok vele szemben. Egész egyszerűen megundorodtam tőle. Most nem tudom, mit kezdjek vele, ha legközelebb találkozunk. Nyilván nem mondom el neki, hogy tudok erről a dologról, de nem hiszem, hogy ugyanúgy tudnék ránézni, mint eddig. Pedig tényleg sajnálom, mert elég jóban voltunk eddig. Mit csináljak?
2008. aug. 15. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira felfordul a gyomrod tőle akkor kerüld a társaságát!De szerintem jobban tennéd ha elfogadnád,hogy olyan amilyen.Hiszen mindenki saját maga dönt el ,hogy kivel fekszik le és kivel nem!!!
2008. aug. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Hát először is figyelembe kéne venni hogy beteg ezért nem úgy kell kezelni mint aki bunkó veled. Ő ilyen ez van, old meg valahogy normálisan.

Az unokanővéred telefonszámát viszont megadhatnád, szeretnék vele megismerkedni ^^

2008. aug. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%
Szia! Bocsi,de azt kell mondanom,h az unokatestvéred szerelmi életéhez semmi közöd. Fogadd el, hogy más a szexuális beállítottsága, mint neked.
2008. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!