Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit reagálnátok arra, ha a barátnőtök/feleségetek ezt tenné?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam,akivel ebédszünetben elbújunk mindenki elöl,hogy csókolòzhassunk,mindennap alig várjuk hogy dél legyen. Mind a ketten szeretnénk többet is egymàstòl,de sajnos nem lehet,nem vagyok egyedülàllò,és nem akarom megcsalni a férjemet.Nõvérem tud a dologròl,szerinte el kéne mondanom a pàromnak,de félek hogy megharagudna ràm.Több mint 10 éve együtt vagyunk,szerintem ennyi idõ utàn egy kis csókolózàs,szòrakozàs nem a vilàgvége,vagy mégis az volna?
2014. dec. 1. 14:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Tőlem repülnél, az biztos.
2014. dec. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Itt csak az számít, hogy a férjed mit gondol erről.
2014. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Nőként is az a véleményem, hogy gusztustalan és gerinctelen viselkedés. Ha a férjed a raktárba húzná a kolléganőjét egy kis smárolásra napi szinten, neked sem lenne a világ vége? Mert akkor nem csak gerintelen vagy, de fura is. Egyrészt légy őszinte a férjedhez és mondd el, amit művelsz, másrészt légy őszinte magadhoz és válj el, mert ha képes vagy így viselkedni házasságban, akkor az már csak dekoráció, nem szerelmi kapcsolat. Lesülne a képemről a bőr a helyedben! N31
2014. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%

Ha szerinted egy kis csókolózás nem a világ vége, akkor valószínűleg azt sem bánnád, ha a férjed tenne így valakivel, ugye?

Tíz év után még mindig nem ismered annyira a férjed, hogy meg tudd állapítani előre, mit szólna? Gratulálok!

2014. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Megjött a napi néplázító kamukérdés.
2014. dec. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Idióta vagy.
2014. dec. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
70%

Hát nekem a világvége lenne egy kis csókolózás is, főleg így.

Ha részegen buliban lekap egy nőt, azt még ki lehet magyarázni.

Na de hogy izgatottan várod mindennap, mint egy kislány, hogy elbújhass csókolózni egy másik férfival??

Nem is értem, hogy kérdezhettél ilyet. Remélem, csak kamu.

Én értem, hogy 10 év után már unjátok egymást. De akkor vállald fel, hogy mással kavarsz és ne akard úgy beállítani, hogy ez nem gond.

2014. dec. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
68%
Nő vagyok, de hogy nemtől függetlenül úgy tenném ki a páromat ilyenért mint macskát sz-rni, az tuti. Ez nagyon gerinctelen viselkedés. Büszkélkedj el vele a párodnak, mert joga van tudni róla. Vagy hogy gondoltad? Esetleg ha komolyabbra fordul a munkatársaddal, akkor elhagyod a férjedet? Ha meg nem, akkor maradjon sunyiban a dolog? Nem írom le hogy mit gondolok rólad, de a NŐtől messze vagy.
2014. dec. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
69%
És ah 10 év akkor mi van? 20, 30 év, vagy 5 év után is undorító felfogás.
2014. dec. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
28%

Ez egy troll kamukérdés, de ha nem az, írj privátba, mert én is imádok csókolózni és otthon keveset kapok :D

Barnabás

2014. dec. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!