Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írtok ciki sztorikat légyszi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtok ciki sztorikat légyszi?

Figyelt kérdés
:)

2014. dec. 3. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Ciki sztorik
2014. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer leesett a nutellás kenyerem a földre, és mindenki nevetett... :( Nagyon ciki volt :/
2014. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Egyszer a barátnőmnél aludtam, ő akkor 17 volt én meg 16.

Eldöntöttük, hogy lefekszünk egymással akkor, vittem óvszert, mert fő a biztonság ugyebár és amikor már elkezdtük volna nem találtam sehol.(mármint az óvszert) felöltöztem lementem a földszintre és a barátnőm anyja már várt lent, amikor leértem ott volt a kezében az óvszer és megkérdezte, hogy mit akarunk ezzel csinálni. Azt mondtam, hogy semmit és hazamentem. Azóta nem megyek el barátnőmékhezXDD

2014. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyitottak már ránk.
2014. dec. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel anonim oldal, ezért leírom.


Szüleimmel voltunk kikapcsolódni egy hosszú hétvégére, fent a hegyekben. Elmentünk kajálni egy étterembe, ahol én hagymalevest ettem. Mondanom sem kell, nagyon király volt.

Ezután ők visszamentek a szállásra, de én gondoltam egyet és be szerettem volna menni a közeli nagyvárosba a moziba.


Ehhez kicsit sétálni kellett és onnan volt tömegközlekedés, be a városba. Séta közben éreztem, hogy kezd csikarni a hasam. Gondoltam magamban: "Áááá kibírom én még ezt."

Arra alapoztam, hogy a buszvégálloáson volt egy kis kocsma, majd betérek és könnyítek magamon. Menet közben azonban egyre nagyobbak voltak a tolófájások. Míg nem odáig jutottam, hogy összefostam magam...

Elmentem egy félreeső helyre, de hát megláttak az arra sétáló emberek. Volt ott egy kis patakpart is, oda lementem. Próbáltam levenni a nadrágom, mindenhol csupa szar voltam. Az idő sem éppen nyárias, március volt.


Felhívtam közben anyámat, hogy mi a helyzet, hozzon már nadrágot. Mire odaért, persze a szar beleszárad a szőrzetembe stb. (tényleg kegyetlen szaros voltam, lábamon folyt stb.)

Nagy nehezen kimosott anyám a szarból, persze továbbra is sétáltak arra emberek. :D


Sose felejtjük el ezt. Remélem eléggé ciki, mert nekem nagyon az.... :D :D

2014. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
17 éves lánya barátnőjét kérdőrevonta ilyenért? Inkább neki volt ciki...
2014. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ott volt a csaj nálam és hát szerettük volna a hangulatot megkoronázni egy menettel. Azt hittem van gumim, de nem volt. Mondom sebaj, mingyárt jövök és elmentem a legközelebbi boltba. Már régóta figyeltem, hogy a kasszáknál van egy újfajta gumi. Fekete dobozkában nagy ötös van rajta és picit olcsóbb mint a másik óvszer. Nagy tömeg volt és csak azt vettem. Túl éltem nagynehezen mert nahyon lassan haladt a sor és eléggé megbámultak. Visszaérek, lekapcsolom a fényt és közeledek. Hanem, mikor oda került a sor, hogy mostmár nincs tétovázni, akkor valami nem stimmelt a dobozka tartalmával. Felkapcsoltam a fényt és látom... látom, hogy én bizony rágógumit vettem... Nem szoktam kellemetlenül érzni magam, de ez égés volt... Akkor már láttam az elejére kis betűkkel oda volt irva: wriglei's. 10perc kinevetés után (mindketten nevettünk) fordultam mégegyszer.

Az a poén, hogy a dobozát mutogattam aztán a többieknek és 40% hitte, hogy óvszer... megjegyzem a tömeget a kasszánál is, akik azt hitték gumit veszek és elég feltűnően bamulgattak. Hát részben igazuk is volt :)

2014. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!