Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jön be jobban a pasiknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jön be jobban a pasiknak, ha egy lány nagyon vékony, vagy ha azért kicsit nagyobb darab (ez alatt nem kövért értek) és van mit rajta fogni?

Figyelt kérdés
Várom a véleményeket pasiktól és csajoktól egyaránt:)
2008. aug. 16. 14:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
44%
az utolsó előtti hozzászólóval egyet értek,mert én is elég magas vagyok és ahhoz képest 53kg,tehát sztem és mások szerint is jó alakom van,de nem vagyok csont és bőr,annyit eszek amennyi jólesik,sose fogyóztam! De van rajtam mit fogni...szép nőies formákat szeretik a pasik!! Ha meg egy szép nőnek jó feneke,mellei vannak inkább azon van mit fogni minthogy azon akinek nincs melle meg ilyenek de hája annál több!!! pffffuj
2008. aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
41%
pasiként rá sem nézek a kövér nőkre......mert akinek most jó kis alakja van,lehet kicsit vékonyabb..mint az előző hozzászóló!!!:P Mert aki most kövér az szül 1-2 gyereket ...utána már totál túlsúlyos lesz (persze nem mindenki de a 90%) tehát aki most vékony anna kmég valószínűleg akkor is tuti szexi alakja lesz!! ez az én véleményem
2008. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
53%

Pasi vagyok és igenis legyen mit fogni!

Nem tudom, hogy előző két csajon (47 és 53 kg) MIT VAN FOGNI? A bordacsontjukat? :))))

Az a legundorítóbb, amikor a csajon a farmernadrágot a medencecsontja tartja, hogy le ne csússzon!

2008. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
25%
na most hülyeséget irtál....de buta vagy!! Direkt meg lett fogalmazva h nem az a nagyon sovány,csak vékony testalkatú..s igen is ha van egy lánynak melle, szép kerek feneke,van mit fogni! De ha te a hájas csajokat szereted...pffff most a löbögő háj jobb mint egy feszes formás mell?? akkor kapaszkodj abba és borda sem látszik sem medencecsont,akkor te nem tudod mi az h jó nő!! szánalmas
2008. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
78%
Nem kövér nem is a csontsovány...azok akiknek szép lapos hasuk van,szép mellűk,feszes bőrük!!!Helyes arcuk és mindig ápoltak és tudnak igazi nőként viselkedni!!! Azok a lányok akikkel jó a strandon akár megjelenni!!De ez csak egy példa
2008. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
68%

Ha odanyúlok, legyen ott valami :)

Inkább +1 kiló, mint -1.

Ja és drágám, tudom h olvasod ezt most, szóval szedd gyorsan viszsa a kilóidat, sőt még párat hozzájuk!

2008. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
76%
én azt szeretem ha egy lány "ha egy lány nagyon vékony" akkor olyan mintha csontvázzal szexelnék.
2008. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is a középút a legjobban bejövős úgymond :)

Én 158cm/54kg vagyok, van mellem,van fenekem meg van egy pici pocim is, nem az anagyon lapos, hanem az ilyen alul pici púposabb (99-66-94), nagyon jól érzem magam a bőrömben és szerintem ha egy lány picit vékonyabb vagy picit husisabb, de szép a kisugárzása és az arca akkor ugyanolyan nyerő lehet :)

2008. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az a lényeg hogy legyen kisportolt és feszes. Az alkatát senki nem tudja gyökeresen megváltoztatni, de ha ad magára, szép formásak az izmai és ápolt akkor az már teljesen rendben van
2008. aug. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
94%

[link]

jennifer lopezt kell nézni, szerintem jó formában van, szép az alakpja, van mit rajta fogni, mégse kövér! szerintem nagyon szexi!

2008. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!