Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a férfi aki durva szavakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi aki durva szavakkal bántja a nőt, megütni is képes lenne?

Figyelt kérdés
Pl. exem egyik mondása a sok közül: legszívesebben kirúgtalak volna az ágyamból. Ezt persze mondjuk nem élőben mondta, hanem írta...
2014. dec. 12. 07:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Igen, nem kizárt hogy megtenné!
2014. dec. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
A kettőnek semmi köze egymáshoz, ad2 embert ès nem nőt, mivel a nő mèg nem szent. Ha hülyesèget csinál nehogymár ne lehessen neki megmondani...
2014. dec. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A verbális erőszak és a fizikai tettlegesség között nincs ilyen egyértelmű összefüggés.
2014. dec. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ennek ellenére a verbális erőszak is nevezhető bántalmazásnak!
2014. dec. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nem hiszem, én mondjuk nem beszélek csunyán de ha meg probalna megpofozni kiütném én ugy vagyok vele engem nő nem uthetmeg csak anyám...!



ui:.bocsi a helyes írásért dixleksziával"küszködök"

2014. dec. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül. ha nagyon ideges vagyok én is mondok ocsmány dolgokat, mégse alkalmaznék fizikai bántalmazást. még mindig jobb, ha csak szóban hordja le mindennek, mint az a csendes elmebeteg típus, aki látszólag ártalmatlan, mégis benne van a legtöbb elfojtott indulat, ami egyszercsak felszínre tör. a durva szavakkal kiadod magadból a feszültséget. persze ettől még ugyanúgy meg is ütheti a nőt, erre sajnos nincs biztosíték.
2014. dec. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Elöször is, van ok,amiért meg lehet ütni egy nőt, a nő nem szent és sérthetetlen...

Ha megérdemli, akkor úgy kell neki.

Aztán meg a szó és a tett az kettő.

2014. dec. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Elöször is, van ok,amiért meg lehet ütni

egy nőt, a nő nem szent és sérthetetlen...


De igen. Majd mindjárt jönnek,és elmagyarázzák neked hogy a nők bármit tehetnek, mer nő vagyok és nem lehet hozzám érni.

2014. dec. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi mikor úgy igazából veszekedünk a párommal, nagyon csúnyákat mondunk egymásra. KIZÁRÓLAG verbálisan gyilkoljuk egymást. SOHA nem ütném meg, vagy nem bántanám. És Ő sem engem.

Utána persze édes a békülés.... ;)

2014. dec. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon emberfüggő, egyébként jó dolgokat írtak, egyetértek az előző válaszadókkal.


Engem speciel akart már megütni asszonypajtás, de míg én tudok ütni (nyilván szóba sem jön nálam, hogy megsuhintsam) ő meg nem, inkább valami szerencsétlen lökdösődés lett belőle, miközben én akaratlanul is kiröhögtem. Deee.. biztos vannak olyan férfiak, akiknél idővel elszakad a cérna és én adott helyzetben biztosan megérteném őket. Csajok nagyon ki tudják hívni maguk ellen a sorsot, és erről alapvetően nem mindig a férfiak tehetnek..

2014. dec. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!