Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ilyenkor a teendő? 2 szer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vivien1993 kérdése:

Mi ilyenkor a teendő? 2 szer fogok menstruálni?

Figyelt kérdés
Már lassan 7éve szedek fogamzásgátlót,de sosem jártam még így. Holnap lesz egy hete,hogy pecsételő vérzésem van,pedig nem hagytam ki egyetlen egy szemet sem. Kedden kéne rendesen megjönnie.A héten lebetegedtem és tüdőgyulladást kaptam,mikor felírta az orvos,előre szóltam,hogy gyógyszert szedek ,hogy ne zavarjon be az antibiotikum,sőt még a patikában is rákérdeztem. Nőgyógyász ilyenkor már nem nagyon van ,mert mindenki készülődik az ünnepekre,meg 2héttel kell időpontot szerezni,hogy be jussak.
2014. dec. 21. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Az antibiotikum csökkentheti a fogamzásgátló hatását! Valószínűleg ezért van pecsételő vérzésed, mert csökken a tabletta hatása vagy akár hatástalanodott is, így kicsit megborult a szervezeted.

Lehet szedni fogamzásgátló mellett antibiotikumot, csak ezt tudni kell.

Viszont remélhetőleg ez idő alatt ha éltél is nemi életet, akkor alkalmaztatok plusz védekezést, mert ha nem, akkor lehetsz terhes is!

Ilyenkor az egész antibiotikum kúra alatt és még utána 1 hétig ajánlott a kiegészítő védekezés!

2014. dec. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak a pecsételő vérzés hamarabb meg volt,mielőtt antibiotikumot kaptam volna,természetesen nem éltem szexuális életet ez időszak alatt egyáltalán. Köszi a válaszod.
2014. dec. 21. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!