Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozzam szoba ezt a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam szoba ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a feleségemel már 5 éve vagyunk együtt mindig gyönyörű volt most is az csak az a helyzet hogy az utóbbi évben egy kicsit elengedte magát.Irodában dolgozik így ott keveset mozog így mindig lejárt futni de mostanában egyre kevesebbszer megy főzni is ritkábban főz inkább rendel valami kaját.Meg nagyon rákaptunk a nasikra. Csak még én egyre keményebben edzetem és fit lettem ő teljesen elustult a másodikon lakunk régen még nehéz csomagokkal is gond nélkül felszaladt most már csak ha felsétál akkor is elég rendesen szedi a levegőt.Meg persze az alkja is megváltozott.Olyan petyhüdt lett.Régen olyan szép formás popója volt most az is elég hájas.A combja is megvastagodtak.A hasa az is elég hájas.A mellei meg elkezdtem lógni.Ami néha gáz hogy felveszi a kihizott ruháit és kilóg belőle a pocija a melle kibugyan stb.Tehát én szeretem a kicsit husisabb csajokat csak aggodom az egészségért meg jó lenne egy pár kg mínusz hogy közöltem vele?



Ui.:A mellei fogyás után is lógosak maradnak?



2014. dec. 22. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Kezdj el gyűjteni szilikon cicire,és akkor nem lesz gond a fogyás utáni lógós cicije!


Mond neki, hogy : 'drágám, szeretném,ha egészségesebben étkeznénk!' ebből venni fogja a lapot.

2014. dec. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"én szeretem a kicsit husisabb csajokat csak aggodom az egészségért"

Ahhoz képest elég szépen lehordtad azt,akinek kimondtad az Örök Hűséget...

2014. dec. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért hordtam volna le?
2014. dec. 22. 15:50
 4/6 BlackSword ***** válasza:
hogy akarsz egy szobát hozni???
2014. dec. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam de értelmes válaszokat várok
2014. dec. 22. 17:02
 6/6 anonim válasza:
Na, elválltak az utjaitok?
2018. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!