Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha egy lány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha egy lány az ajkát harapdálja miközben egy pasi ismerőséről van szó?

Figyelt kérdés
Van egy 17 éves lány ismerősöm és ha egy bizonyos férfit megemlítek neki, vagy esetleg róla kezdünk el beszélni, elkezde harabdálni az alsó ajkát. volt már hogy szóltam neki és mondta nevetve hogy észre sem vette hogy az ajkát rágja. ez jelent valamit? miért lehet?
2014. dec. 22. 18:40
 1/5 aladar12 ***** válasza:
mert vonzódik ahhoz a bizonyos férfihez.
2014. dec. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sajnos nekem is ez egy zavaró szokásom..általában akkor csinálom ha zavarban vagyok vagy ha vonzodom valakihez és én sem veszem észre csak mikor barátnőm megbok hogy hé elharapod a szád..akkor zavaromban én is nevetek:D
2014. dec. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azt hogy van egy rossz szokása, mint pl a köröm rágás
2014. dec. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
rengeteg benne az ideg, és összeköttetésben áll a szívvel, tudat alatt így nyugtatja magát, mert érzelmileg izgalomba hozza a téma.
2014. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. dec. 22. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!