Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem a legjobb fiúbarátomba. :/ Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel nagyon jóban vagyunk, meg mindent megosztok vele, nincs előtte titkom, de azt hiszem beleszerettem... A baj az, hogy ő biztosan nem érez irántam semmit, mivel bele van zúgva az egyik legjobb barátnőmbe... Nem tudom, hogy most mitévő legyek... Előre is köszönöm a válaszokat...


16/L


2014. dec. 22. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne má'! :D

Figyelj 16 éves lány vagyok és szórul szóra ez a problémám.

Ha rám írsz, adhatunk egymásnak tippeket :)

2014. dec. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez az eset velem is megtörtént csak én a legjobb lány barátomba szerettem bele...nem tudsz vele semmit csinálni egy buliban úgyis össze fogtok borulni aztán másnap ráfogjátok az alkoholra és megy az élet tovább miközben ez az egész nagyon fáj...16f
2014. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor már hárman vagyunk.


De kettes, mi nem fogunk összeborulni a fiú barátommal mert nem járunk bulizni és nem szoktunk inni. Úgy nem hogy egy kicsit is berúgjunk.

2014. dec. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalt vagyok etéren haha... Én is szerelmes voltam a legjobb lánybarátomba, mindent tudtunk a másikról, aztán egyszer kezdeményeztem, ő nem akarta a dolgot és ennyi volt. Ez volt pont egy éve. Azóta 3-4x ha találkoztunk, nem tudok róla semmit.
2014. dec. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, hozzateszem, 17/F vagyok
2014. dec. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki beleesik ebbe a gödörbe...kettes voltam
2014. dec. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor add fel, ha kikosaraz téged ;)
2014. dec. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!